Natalia Nykiel robi przerwę i poświęca się nauce


18 września 2019

Podziel się newsem:

Kolejna artystka zawiesza swoją karierę. Natalia Nykiel wyjeżdża na studia za granicę i nie będzie koncertowała przez najbliższy czas.

Natalia Nykiel – studia

Nie od dziś wiadomo, że Natalia Nykiel uwielbia naukę. Od początku swojej kariery muzycznej równolegle studiowała i godziła obowiązki artystyczne z tymi na uczelni. Wynikiem jej ciężkiej pracy i zaangażowania była obroniona praca inżynierska na Wydziale Budownictwa i Inżynierii Środowiska na SGGW w Warszawie, gdzie studiowała inżynierię środowiska.

natalia nykiel studia

Na tym nie poprzestała i następnie kontynuowała naukę na Uniwersytecie Warszawskim. To jednak wciąż mało dla Natalii Nykiel, która nie kryje, że ten aspekt życia jest dla niej bardzo ważny. Artystka postanowiła piąć się dalej w swojej karierze naukowej.

Natalia Nykiel zawiesza karierę

Natalia Nykiel wyjeżdża na studia za granicę! Wokalistka chce się teraz spełniać na polu naukowym i tym samym robi sobie dłuższą przerwę w koncertowaniu. Zobaczcie oświadczenie Natalii w tej kwestii.

Kilka dni temu Natalia Nykiel zagrała ostatni w tym roku koncert w Poznaniu, jednak zapowiada, że wróci szybciej niż nam się wydaje i to ze zdwojoną energią. Na to liczymy! Życzymy Natalii powodzenia i wytrwałości w spełnianiu swoich marzeń za granicą!

Kolejna artystka zawiesza swoją karierę. Natalia Nykiel wyjeżdża na studia za granicę i nie będzie koncertowała przez najbliższy czas. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił […]

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →