kadr z klipu do utworu „P.R.I.D.E." Natalii Nykiel

Natalia Nykiel zaprezentuje “Regnum” w Hulakuli


28 czerwca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Już 15 lipca Natalia Nykiel wystąpi wraz DJ-em Black Belt Gregiem w warszawskim klubie Hulakula. Arystka przyjedzie promować swój najnowszy album Regnum. Sprawdź szczegóły.

Powrót w wielkim stylu

Rok 2022 może być rokiem odrodzenia dla Natalii Nykiel. Po 5 latach przerwy od wydania Discordii artystka powróciła z nowym albumem zatytułowanym Regnum. Krążek zadebiutował na 17. miejscu zestawienia OLiS i zebrał pozytywne recenzje w internecie. Jak możemy przeczytać w opisie krążka: Uniwersum „Regnum” to świadoma i dojrzała kreacja, jednocześnie zawierająca się w trendzie dark romantic, ale opowiadająca także własną, nową historię. To podróż przez fantastyczną wizję przyszłości – niezrozumiałą, ale wciągającą i elektryzującą.

Najwyższy czas sprawdzić, jak Regnum prezentuje się na żywo.

Przeczytaj: „Zdaję sobie sprawę, że nie jestem teraz na szczycie” – wywiad z Natalią Nykiel

Natalia Nykiel wraz z DJ-em Black Belt Gregiem wystąpi 15 lipca w warszawskim klubie Hulakula. Zaprezentuje materiał z płyty Regnum, ale z pewnością nie zabraknie tam jej największych hitów takich jak Bądź Duży czy Error. Musicie to zobaczyć! Bilety na to wydarzenie są dostępne do kupienia na stronie biletomat.pl.

Natalia Nykiel – P.R.I.D.E.

W Hulakuli nie można się nudzić

Koncert Natalii Nykiel to nie jedyne wydarzenie w klubie Hulakula. Organizatorzy zadbali o dużą różnorodność, dlatego 9 lipca będzie można na warszawskiej ziemi usłyszeć Kubańczyka, który w ostatnim czasie przeżywa wręcz złoty okres swojej twórczości. W ciągu miesiąca uzbierał blisko milion słuchaczy na Spotify i również w milionach odsłuchiwane są jego hitowe single takie jak Lady Pank, Ostatni raz zatańczysz ze mną, Piątek. Liczby przekładają się również na wyróżnienia. W zeszłym roku ZPAV przyznał raperowi pięć platynowych wyróżnień, w tym dwa podwójnie platynowe. Bilety na ten koncert również znajdziecie na stronie biletomat.pl.

Już 15 lipca Natalia Nykiel wystąpi wraz DJ-em Black Belt Gregiem w warszawskim klubie Hulakula. Arystka przyjedzie promować swój najnowszy album Regnum. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać Powrót […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →