Bracia Figo Fagot zagrają we Wrocławiu


29 września 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Bracia Figo Fagot to grupa, tworząca muzykę z przymrużeniem oka. Humor obecnie jest nam potrzebny bardziej, niż kiedykolwiek, więc serdecznie zachęcamy do wybrania się na koncert zespołu. Grupa zagra we Wrocławiu już 14 listopada.

Bracia Figo Fagot – alter ego disco polo

Na początku był serial Kaliber 200 Volt i to na jego potrzeby wyłonił się zespół Bracia Figo Fagot. Popularność odtwórców ról discopolowych artystów, znacząco wzrosła, kiedy zdecydowali się przenieść swoje wizerunki z ekranu na prawdziwą scenę. Ruch okazał się strzałem w dziesiątkę, bo wiele osób wręcz zachłysnęło się zironizowanym obrazem polskich artystów, a ich muzyka spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem. Obecnie Piotr Połać i Bartosz Walaszek nadal koncertują, podczas występów wchodząc w skórę swoich alter-ego, narwanych i szalonych. Wychodzi to znakomicie – biorąc pod uwagę koncepcję, panowie przeszli samych siebie.

Bracia Figo Fago

Bracia Figo Fagot – bez zabezpieczenia

Na ten moment formacja zdobyła cztery złote płyty – sporo, biorąc pod uwagę, że na swoim koncie mają pięć albumów. Ostatni krążek wciąż zresztą jeszcze nie wystygł: Bez Popity I Bez Gumy ukazał się ledwie rok temu, a i tak zdołały wyłonić się z niego hity, które śmiało mogą pobiec w wyścigu popularności ze starszymi numerami Braci Figo Fagot. Nadchodzący koncert będzie z pewnością kolejnym testem najnowszego materiału, lecz zespół nie zamierza odchodzić od bawienia się ulubionymi szlagierami – publiczność może być spokojna i pewna, że we Wrocławiu wybrzmią również największe bangery grupy.

Bracia Figo Fagot – Karolino (KOCHAM CIĘ) 

Bracia Figo Fagot

Przed zespołem nie lada wyzwanie – sala koncertowa we wrocławskim A2 jest ogromna i gościła tam już faworytów polskich melomanów. W takim otoczeniu przeboje Braci Figo Fagot wybrzmią donośniej i dowcipniej, czyli tak, jak na to zasługują. Lubimy ich za swojskość, lubimy za przaśność i za swobodę. Zespół wystąpi we Wrocławiu już w listopadzie – wpadajcie!

Bracia Figo Fagot

Bracia Figo Fagot – 14 listopada, Centrum Koncertowe A2, Wrocław – bilety

Zespół wystąpi 14 listopada w Centrum Koncertowym A2 we Wrocławiu. Bilety są dostępne na stronie Biletomat.pl.

Bracia Figo Fagot to grupa, tworząca muzykę z przymrużeniem oka. Humor obecnie jest nam potrzebny bardziej, niż kiedykolwiek, więc serdecznie zachęcamy do wybrania się na koncert zespołu. Grupa zagra we Wrocławiu już 14 listopada. Bracia Figo Fagot – alter ego disco polo Na początku był serial Kaliber 200 Volt i to na jego potrzeby wyłonił się […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Bracia Figo Fagot | 14 listopada, Centrum Koncertowe A2, Wrocław

Biletomat.pl
59 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.