“ØRGANEK W NOWYM ŚWIECIE” – wyjątkowa trasa koncertowa na wyjątkowy czas


17 września 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Nowa rzeczywistość generuje nowe rozwiązania. Tym tropem poszedł Organek, który zaprasza na koncerty z wyjątkowej trasy ØRGANEK W NOWYM ŚWIECIE.

ØRGANEK W NOWYM ŚWIECIE – trasa koncertowa w nowej rzeczywistości

Rok 2020 zmienił świat. Zatrzymał nas, wybił z rytmu, zmusił do refleksji nad tym, co ważne. Także dla nas ten rok jest podróżą w nieznane. Nowym etapem, w którym musieliśmy zmienić zasady swojego życia, przebudować przestrzeń, przearanżować oswojony już świat.

Tymi słowami Tomasz Organek zapowiada zupełnie nowy projekt w swojej karierze. ØRGANEK W NOWYM ŚWIECIE to trasa koncertowa, która odbędzie się w zupełnie innej rzeczywistości i na zupełnie innych zasadach niż dotychczas. O co chodzi?

ØRGANEK W NOWYM ŚWIECIE – muzyka na nowe czasy

Na koncertach w ramach trasy ØRGANEK W NOWYM ŚWIECIE czekają Was nowe aranżacje piosenek z repertuaru zespołu ØRGANEK, nowa elektro-akustyczno-gitarowa odsłona, nowe miejsca i nowy język. Zespół ma dla Was muzykę na nowe czasy, czego przedsmak mogliście już usłyszeć podczas koncertu Organka w Radiu Nowy Świat. Posłuchajcie nowej Kate Moss!

ØRGANEK W NOWYM ŚWIECIE to jednak nie tylko koncerty i muzyka. W każdym odwiedzonym mieście zespół posadzi drzewo – symbol nadziei na lepsze jutro. Każde z drzew otrzyma własne imię, tak, aby nigdy o nich nie zapomnieć. Początek tej akcji dała Maria, od prof. Marii Janion, czyli pierwsze z drzew, które grupa zasadziła przed siedzibą Radia Nowy Świat w Warszawie.

Rok 2020 zmienił świat. Zatrzymał nas, wybił z rytmu, zmusił do refleksji nad tym, co ważne. Także dla nas ten rok jest…

Gepostet von Organek am Mittwoch, 16. September 2020

Może będzie nas mniej, ale to nie znaczy, że nas nie zauważą. Może będzie ciszej, ale to nie znaczy, że nas nie usłyszą. Może zabrzmimy inaczej, ale to nie znaczy, że nie powiemy Wam tego, co zawsze. Damy sobie radę. Poczekamy. Jesteśmy cierpliwi. Spotkamy się w nowym lepszym świecie.

ØRGANEK W NOWYM ŚWIECIE, sprawdź gdzie odbędą się koncerty

 • 16 października – Kielce, Kieleckie Centrum Kultury
 • 17 października – Przybysławice, Dwór na Wichrowym Wzgórzu
 • 23 października – Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury
 • 24 października – Bydgoszcz, Fabryka Lloyda
 • 08 listopada – Grudziądz, Centrum Kultury Teatr
 • 13 listopada – Bielsko Biała, Bielskie Centrum Kultury
 • 14 listopada – Katowice, Miasto Ogrodów
 • 15 listopada – Kraków, Nowohuckie Centrum Kultury
 • 22 listopada – Gdańsk, B90
 • 28 listopada – Gomunice, Klub Muzyczny Bogart
 • 12 grudnia – Wrocław, A2
 • 19 grudnia – Konin, Centrum Kultury i Sztuki

Bilety na koncert we Wrocławiu kupicie na Biletomat.pl. Pamiętajcie, że bilet jest ważny wyłącznie z prawidłowo wypełnionym oświadczeniem. Oświadczenie należy wydrukować i wypełnić w dniu koncertu oraz zabrać ze sobą na koncert razem z biletem.

Organek w Nowym Świecie

Nowa rzeczywistość generuje nowe rozwiązania. Tym tropem poszedł Organek, który zaprasza na koncerty z wyjątkowej trasy ØRGANEK W NOWYM ŚWIECIE. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM ØRGANEK W […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →