“10h” to pierwszy muzyczny serial dokumentalny w historii polskiego YouTube’a. 1 odc. jest już w sieci!


28 maja 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Bohaterami pierwszego odcinka cyklu pokazującego kulisy sesji nagraniowych są Lanberry oraz Bartosz Szczęsny z duetu Rebeka.

Zastanawialiście się kiedyś, co dzieje się w studiach nagraniowych i w jaki sposób powstają Wasze ulubione kawałki? Teraz będzie okazja, aby się o tym przekonać.

Do sieci trafił właśnie pierwszy odcinek serialu dokumentalnego 10h, które jest świeżym, autentycznym i niespotykanym dotąd spojrzeniem na relacje muzyków podczas sesji nagraniowej w studiu. Pomysłodawcą oraz twórcą projektu jest młody producent i kompozytor muzyczny Maciej Sawoch, a bohaterami pierwszego odcinka – Lanberry oraz Bartosz Szczęsny z duetu Rebeka.

Projekt 10 h to nie tylko muzyczny serial dokumentalny. Poza realizacjami video zostanie też wydana płyta CD, na której pojawią się wszystkie utwory, które powstaną podczas sesji nagraniowych. Oglądamy i czekamy na więcej. :)

 

 

 

Bohaterami pierwszego odcinka cyklu pokazującego kulisy sesji nagraniowych są Lanberry oraz Bartosz Szczęsny z duetu Rebeka. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Zastanawialiście się kiedyś, co dzieje się w studiach nagraniowych […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →