okładka albumu „Pretty Boy”

White 2115 otrzymał wyróżnienie od ZPAV, choć „Pretty Boy” nie miał jeszcze premiery


03 czerwca 2022

Podziel się newsem:

Choć do premiery Pretty Boy jeszcze kilka tygodni, White 2115 i SBM Label mają powody do świętowania już teraz. Nadchodzący materiał White’a został wyróżniony przez Związek Producentów Audio Video.

White 2115 odnotowuje wysoką sprzedaż albumu Pretty Boy

1 czerwca ruszyła przedsprzedaż kolejnego albumu White’a 2115, której towarzyszyła premiera singla 18. Wczoraj SBM Label opublikowało w sieci informację, że nadchodzący materiał Łajciora sprzedał się w nakładzie przekraczającym piętnaście tysięcy egzemplarzy. Według regulaminu przyznawania wyróżnień Związku Producentów Audio Video liczba sprzedanych płyt wiąże się z przyznaniem zawodnikowi 2115 Złotej Płyty.

Zobacz: White 2115 z pierwszym singlem z nowej płyty. Preorder Pretty Boy już dostępny

white pretty boy
materiały promocyjne

Jednocześnie w SBM Store zakończył się preorder pakietu deluxe. W jego skład wchodziła płyta w wersji deluxe, wlepki oraz EP-ka Pretty Girl. Premierę albumu zaplanowano na 24 czerwca. W ofercie cały czas dostępny jest specjalny merch. Stołeczna wytwórnia przygotowała dwa wzory koszulek.

white 2115 pretty boy
okładka albumu Pretty Boy, SBM Label 2022. Fot. Paweł Miśko, artwork Tomek Kudlak

White 2115 rozgrzeje scenę XX Edycji Mazury Hip Hop Festiwal. Sprawdź, gdzie kupisz bilety

Między 14 a 16 lipca odbędzie się jedna z najstarszych imprez hip-hopowych w kraju, tj. Mazury Hip Hop Festiwal. Będzie to już dwudziesta edycja wydarzenia. Organizatorzy po raz kolejny zapraszają do Twierdzy Boyen przy ul. Turystycznej 1 w Giżycku. Bilety na wydarzenie kupicie na Biletomat.pl. W sprzedaży jest już ostatnia pula wejściówek, więc nie zwlekajcie z zakupem! Jednym z zaproszonych artystów jest właśnie White 2115 oraz współzałożyciel SBM – Białas, a także Jan-rapowanie. Oprócz zawodników stołecznego labelu podczas XX Edycji Mazury Hip Hop Festiwal wystąpią również m.in. Guzior, Pezet, Szpaku, RusinaYoung Leosia, Słoń, Oliwka Brazil, Gibbs czy Tede.

Mazury Hip Hop Festiwal to żelazny punkt wakacyjnych podróży każdego prawdziwego fana polskiego rapu. Najstarsza w kraju plenerowa impreza hip-hopowa, odbywająca się w samym środku lata, corocznie gromadząc w murach giżyckiej Twierdzy Boyen wielotysięczną publikę.

– czytamy w opisie wydarzenia

Choć do premiery Pretty Boy jeszcze kilka tygodni, White 2115 i SBM Label mają powody do świętowania już teraz. Nadchodzący materiał White’a został wyróżniony przez Związek Producentów Audio Video. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Mata przerwał wydawniczą ciszę! Co nowego wydał? Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują […]

White 2115 na XX Edycji Mazury Hip Hop Festiwal

Biletomat.pl
290 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →