kadr z klipu do utworu „California” White'a 2115

White 2115 przekroczył 100 milionów wyświetleń na YouTube z “Californią”

Obserwuj nas na instagramie:

White 2115 za sprawą swojej Californii dołączył do grona raperów, których utwory przekroczyły 100 milionów odsłon na YouTube. Sprawdź szczegóły!

Elitarne grono 100-milionowców

White 2115 został kolejnym polskim raperem, który może się pochwalić przekroczeniem granicy 100 milionów wyświetleń w serwisie YouTube. Stało się tak za sprawą jego największego hitu California z debiutanckiej płyty Rockstar. Dołączył tym samym do swojego przyjaciela Bedoesa, który również “wykręcił” 100 milionów utworem nagranym wspólnie z Deemzem i PlanemBe zatytułowanym Eldorado. California znacznie przyczyniła się do wzrostu popularności White’a, który nie tylko za Rockstar otrzymał platynową płytę, ale także za kolejne Młody książę i Rockstar: Do zachodu słońca, choć brakowało na nich już aż tak dużych zasięgowo hitów.

White 2115 – California (prod. Imotape Productions)

Niedościgniony Tymek

Absolutnymi rekordzistami YouTube’a, jeśli chodzi o polski rap, są jednak Tymek oraz Paluch. Obaj mogą się pochwalić aż trzykrotnym przekroczeniem 100 milionów. Tymek z utworami Język Ciała, Anioły i Demony oraz Rainman, a Paluch z Szamanem, Gdybyś Kiedyś i zdecydowanie najstarszym z całej stawki Bez Strachu. Wydaje się jednak, że Tymek obejmie niedługo samodzielne prowadzenie, bo w przypadku Poza kontrolą przekroczenie 100 milionów zdaje się jedynie kwestią czasu. Warto wspomnieć także o Grubsonie, którego Na szczycie jako pierwszemu “pękło” 100 milionów. Kolejne lata przyniosły wzrost popularności rapu w Polsce i lawinowe przekraczanie tej granicy przez artystów takich jak Quebonafide czy ReTo. Obecnie w Polsce 100-milionowców jest 14, a patrząc na ilość utworów, które zbliżają się do tej granicy i popularność rapu w naszym kraju, ich liczba z pewnością będzie rosła w bardzo szybkim tempie.

White 2115 wystąpi na XX Edycji Mazury Hip Hop Festiwal 2022

White 2115 będziecie mogli zobaczyć już tego lata na Mazury Hip Hop Festiwal 2022, który odbędzie się w dniach 14-16 lipca w Giżycku. Bilety na to wydarzenie znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

White 2115 za sprawą swojej Californii dołączył do grona raperów, których utwory przekroczyły 100 milionów odsłon na YouTube. Sprawdź szczegóły! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Elitarne grono 100-milionowców White […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →