kadr z klipu do utworu „Lawenda” SB Maffiji

Czy są tu jakieś Bedoesiary? Bedoes i White 2115 mają dla Was komunikat

Podziel się newsem:

Bedoes i White 2115 prezentują specjalny utwór dla wszystkich fanek Bedoesa, zwanych także Bedoesiarami. Sprawdź to pomysłowe połączenie.

„Wiesz, co chcesz i będziesz to miała”

Utworów dedykowanych kobietom w polskim rapie było wiele. Ale ten jest zdecydowanie jedyny w swoim rodzaju. Reprezentanci 2115, Bedoes i White, prezentują wspólny numer zatytułowany Bedoesiara. Jest to prawdziwa oda dla fanek, naszpikowana motywującymi wersami we wręcz braggowym charakterze. Nie zabrakło także wersów skierowanych w stronę mam, które dziś obchodzą swoje święto. Za bit do Bedoesiary odpowiadają @atutowy oraz Abel de Jong.

Bedoes x White 2115 – Bedoesiara

2115 już na swoim

Ostatnie tygodnie przynoszą ogromne zmiany dla Bedoesa i ekipy 2115, do której należą także White czy Blacha. Ogłosili bowiem, że oficjalnie 2115 staje się labelem. Bedoesiara jest drugim utworem wydanym „na swoim”, zaraz po Więcej Dymu, na którym można usłyszeć cały skład ekipy. Czy single zwiastują nadchodzący album grupy? Nie da się wykluczyć. Póki co Bedoes o założeniu labelu pisze w taki sposób:

Dzisiaj spełniam kolejne marzenie z ulicy – zakładam własną niezależną wytwórnię i zaczynam pisać historię 2115 jako labelu, nadal mogąc liczyć na wsparcie SBM, za co zawsze będę wdzięczny.
„Gonimy sny z ulicy” to hasło które towarzyszyło mi przez ostatnie sześć lat. W 2016 roku, kiedy podpisałem jako jeden z dwóch pierwszych artystów kontrakt z wytwórnią SB Maffija, jako dla jednego z największych fanów tej ekipy to było dla mnie spełnienie marzenia z ulicy. Nagrywanie w profesjonalnym studio to jest dla mnie spełnienie marzenia z ulicy. Granie koncertów dla dziesiątek tysięcy osób to jest dla mnie spełnienie marzenia z ulicy.
Złote, platynowe i diamentowe płyty to jest dla mnie spełnienie marzenia z ulicy. To, co dostałem od SBM to coś, czego nie dałaby mi żadna wytwórnia na świecie, bo to, co dostałem stanowczo wykracza poza obowiązki jakiejkolwiek wytwórni, naszej relacji zawsze zdecydowanie bliżej niż do biznesowej było do rodzinnej. Mogłem liczyć na wsparcie gdy miałem największą chujnię, gdyby nie oni to nie miałbym pojęcia czym jest w ogóle Gucci, gdyby nie SBM to prawdopodobnie po prostu by mnie nie było w miejscu w którym jestem.

– napisał Bedoes (pisownia oryginalna)

Bedoes i White 2115 prezentują specjalny utwór dla wszystkich fanek Bedoesa, zwanych także Bedoesiarami. Sprawdź to pomysłowe połączenie. Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że by nagrał „Wiesz, co chcesz i będziesz to miała” Utworów dedykowanych […]

White 2115 na XX Edycji Mazury Hip Hop Festiwal 2022

Biletomat.pl
290 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →