kadr z teledysku „anyżowe żelki"

Chivas naprawdę lubi “anyżowe żelki”. Zawodnik GUGU zapowiedział drugi album


07 lipca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Chivas ruszył z promocją swojej drugiej płyty. W sieci ukazał się singiel anyżowe żelki. Razem z premierą klipu wystartowała przedsprzedaż krążka młody say10. Nakład jest limitowany.

Chivas prezentuje anyżowe żelki

Dziś po południu wraz z premierą teledysku do singla anyżowe żelki Chivas rozpoczął przedsprzedaż swojej nowej płyty. Piosenka została nie tylko napisana, ale również wyprodukowana przez zawodnika GUGU. Teledysk stworzyła ekipa Widok Kolektyw z Janem Cisieckim na czele, który odpowiada za zdjęcia i reżyserię.

Zobacz: Wytwórnia GUGU ruszyła z preorderem albumu kolejnego zawodnika

To od razu wpadający w ucho, letni numer, z bardzo melodyjnym refrenem i wyrazistymi partiami gitary, które nadają mu rockowy, wręcz punkowy posmak. Mocny tekst opowiada o stanach depresyjnych i zaburzeniach osobowości borderline, które odbierają cierpiącej na nie osobie radość z życia. Wyraża jednak także nadzieję, że uda się je kiedyś przezwyciężyć, co idealnie podsumowuje zdanie: „Wyjdziemy na dwór, kiedy wyjdę z depresji”

– czytamy o singlu w opisie.

Chivas – anyżowe żelki

Nakład młodego say10-a jest limitowany i cieszy się dużym zainteresowaniem

W oficjalnym sklepie GUGU pojawiły się trzy warianty preorderu drugiego wydawnictwa Chivasa. Pierwsza z nich to zestaw, gdzie w skład wchodzi również debiutancka płyta nauczyłem się przeklinać. Drugi, ograniczony do sześciuset sześćdziesięciu sześciu sztuk, został wyprzedany. Pakiet zawierał album wraz z dwiema dodatkowymi piosenkami, unikatowy nadruk na płycie, błękitną frotkę, anyżowe żelki, naprasowanki oraz pakiet wlep. Jedno z zamówień będzie zawierać także deskorolkę zaprojektowaną specjalnie z myślą o albumie.

Przeczytaj także: Nowa postać w świecie GUGU. Wytwónia przedstawia kolejnego artystę

Ostatni wariant oferowany przez wytwórnię Szpaka ograniczono do trzech tysięcy egzemplarzy. Nie zawiera on deskorolki, naprasowanek ani unikatowego nadruku. Zamiast błękitnej frotki słuchacz otrzyma czarną, a na płycie znajdzie się jeden, a nie dwa dodatkowe utwory. Album młody say10 ukaże się na rynku 22 września. Znajdzie się na nim dziesięć bazowych utworów, w tym narcyz oraz dzisiejsza premiera. W ofercie sklepu dostępne są również bluzy i koszulki z okładką albumu.

chivas młody say10 gugu
okładka albumu młody say10, GUGU 2022

Chivas wystąpi na Lech Polish Hip-Hop Festival 2022. Sprawdź, gdzie kupisz bilety

Lech Polish Hip-Hop Festival wraca do Płocka po dwóch latach nieobecności spowodowanymi pandemią koronawirusa. Impreza, jak zwykle, zawita na płocką Plażę nad Wisłą przy ul. Rybaki. Wydarzenie zaplanowano między 11 a 13 sierpnia. Karnety oraz bilety jednodniowe na Lech Polish Hip-Hop Festival 2022 znajdziecie na Biletomat.pl. Nie czekajcie na ostatni moment! W ofercie znalazły się również bilety na pola namiotowe w wersji standardowej lub premium.

Podczas trzydniowej imprezy będziemy mieli okazję zobaczyć ponad stu artystów na żywo. Do tej pory ogłoszeni zostali:

Quebonafide, PRO8L3M ART BRUT NA ŻYWO + [Majka Jeżowska, Martyna Jakubowicz, Wanda i Banda], Bedoes, Pezet, Sokół, TEDE, Białas, O.S.T.R., Peja, Paluch, Jan-rapowanie, Borixon, ReTo, Sarius, DONGURALESKO, Słoń, Guzior, Kukon, Szpaku, Ero JWP, Łajzol, JETLAGZ, Malik Montana, Kizo, Avi & Louis Villain, White 2115, DENEKSTBEST MŁYN, Dwa Sławy, OKI, Young Igi, Otsochodzi, Małpa, Gibbs, Bisz & B.O.K., Łona i Webber + The Pimps, Smolasty, Oliwka Brazil, Szczyl, Chivas, Kaz Bałagane, Kabe, Zdechły Osa, Miły ATZ, Gruby Mielzky, Fokus, Kacperczyk, SitekPlanBe, Gedz, Belmondawg, Adi Nowak, Dziarma, H4J4 (Opał x Floral Bugs), Qry, Asthma, Joda, Hodak, Catchup, Miętha, Oliver Olson, White Widow, Olszakumpel, Forevayang, Jacuś, Janusz Walczuk, Bober, ZetHa, WCK, Lipa, RIP SCOTTY & LEEO, Miszel, Barto Katt, Rusina, Lubin, SPÓŁKA ZOO [Frosti, Berson, Włodar, Mario], ALCOMINDZ, HAŁASTRA, Feno, Szymi Szyms, Przyłu, Piotr Cartman, Vkie, Kojot x Oxon, Czeluść, Lordofon, Kosa, Moli, Mordor Muzik, TUZZA, ĆPAJ STAJL, Anatom, Jeden, Jerzyk Krzyżyk, Hrypa, Kowalczyk x Serca, Sante Synthesi.

Przez ponad dwa lata pracowaliśmy nad tym, abyście otrzymali najlepszy festiwal hip-hopowy w historii. Nie lubimy półśrodków, dlatego w tym roku czekają na Was rewolucyjne zmiany. Line-up wypchany po brzegi (kolejne ogłoszenia artystów już niedługo), nowe sceny, masa stref, dodatkowe pole namiotowe oraz liczne niespodzianki. Do zobaczenia w Płocku. Elooo!

– czytamy w opisie imprezy.

Chivas ruszył z promocją swojej drugiej płyty. W sieci ukazał się singiel anyżowe żelki. Razem z premierą klipu wystartowała przedsprzedaż krążka młody say10. Nakład jest limitowany. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →