kadr z klipu do utworu „Don" Miłego ATZ i donGURALesko

Miły ATZ odsłania karty. Zapowiada singiel z Dziarmą i prezentuje pełną tracklistę swojego albumu


14 kwietnia 2022

Podziel się newsem:

Miły ATZ zapowiedział premierę singla Money Move nagranego wspólnie z Dziarmą, promujący jego album Roller. Zaprezentował także tracklistę wydawnictwa. Sprawdź szczegóły.

Miły ATZ z drugim albumem

Po bardzo ciepło przyjętym Czarnym Swingu już 29 kwietnia swoją premierę będzie miał drugi solowy album Miłego ATZ zatytułowany Roller. Jak do tej pory ukazały się dwa single promujące wydawnictwo – Groove oraz Don z gościnnym udziałem donGURALesko. Równo za tydzień, 21 kwietnia, na streamingi trafi trzeci utwór, który Miły ATZ nagrał wspólnie z Dziarmą. Wciąż dostępny jest preorder Rollera. Jak można przeczytać w informacji prasowej:

W preorderze znajdziecie ekskluzywne, limitowane wydanie zaprojektowane przez @nikaraguaguacamole, którego wizualizacje Miły pokazał na swoim instagramie. Dodatkowo na płycie znajdą się dwa bonusowe utwory. Legenda ROLLERA mówi, że na jednym z nich znajduje się zwrotka @atutowego

Ponadto poznaliśmy pełną tracklistę płyty, na której znajdziemy głównie artystów, z którymi ATZ współpracował już wcześniej, ale także kilka mniej spodziewanych ksywek.

Miły ATZ feat. donGURALesko – Don

Tracklista i okładka płyty Roller

1. Nowa Norma prod. @atutowy / Atz
2. Don feat. Donguralesko prod. @atutowy
3. :-) feat. VNM prod. @atutowy
4. Wielkie Miasta feat. Próżnia prod. @atutowy, Wuja HZG
5. Groove prod. @atutowy
6. Money move feat. Dziarma prod. Miroff / Atz
7. Psycholka prod. Atz
8. Day off prod. @atutowy / Atz
9. Karma feat. Catchup prod. SHDØW
10. Płucko prod. Miroff, SHDØW, Nikola, Hubi
11. Spam prod. Miroff
12. Lek feat. Ananas prod. eemzet
13. 7 razy prod. @atutowy
14. Roller prod. @atutowy
15. Z Pierwszej ręki feat. Gruby Mielzky, Phunk’ill prod. SHDØW

Miły ATZ odsłania karty. Zapowiada singiel z Dziarmą i prezentuje pełną tracklistę swojego albumu
Miły ATZ – Roller – okładka

Miły ATZ zapowiedział premierę singla Money Move nagranego wspólnie z Dziarmą, promujący jego album Roller. Zaprezentował także tracklistę wydawnictwa. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją […]

Kup bilet na koncert Miłego ATZ w Krakowie!

Biletomat.pl
55 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →