fot. kadr z teledysku „WWA MELANŻ”

Otsochodzi nie liczy kalorii w „KFC”


21 czerwca 2022

Podziel się newsem:

Otsochodzi opublikował drugi singiel promujący album Tarcho TerrorKFC. Premiera płyty latem, w sieci trwa przedsprzedaż.

Otsochodzi i Kentucky Fried Chicken – drugi singiel z Tarcho Terroru dostępny

Dziś o północy w serwisach streamingowych ukazał się najnowszy utwór członka OIO. Tym razem Otsochodzi podzielił się ze słuchaczami singlem KFC. Za produkcję singla odpowiadają Serafin i Ltwn.

Otsochodzi – KFC

Zobacz: Dawaj na WWA Melanż! Zapraszają Oskar i Oskar83

Powyższy utwór to druga piosenka promująca Tarcho Terror. Pierwszy singiel, WWA Melanż, w którym wystąpił również Oskar83 z PRO8L3Mu, pojawił się pod koniec maja. Od tego czasu klip przekroczył ponad milion wyświetleń na YouTube.

Tarcho Terror w przedsprzedaży

Wraz z premierą WWA Melanż w sklepie preorder.pl ruszyła przedsprzedaż albumu w dwóch wariantach. Pierwszy z nich składa się wyłącznie z płyty Tarcho Terror. Drugi pakiet, oprócz krążka, oferuje również specjalny t-shirt. Koszulki dostępne są w rozmiarach od S do XXL. W opisie produktu widnieje informacja, że Tarcho Terror w limitowanej edycji preorderowej będzie zawierać dodatkowy utwór. Na razie ani Otsochodzi, ani 2020 nie podzielili się tracklistą wydawnictwa lub spisem gości.

otsochodzi tarcho terror
okładka albumu Tarcho Terror, 2020 2022

Otsik nie wydał solowego albumu od dwóch lat

Ostatni solowy materiał Młodego Jana2011, ukazał się na rynku 26 marca 2020 roku nakładem Asfalt Records. W zeszłym roku Otsochodzi postawił na pracę zespołową, dzięki czemu na rynku zadebiutowało OIO. Krążek nagrany we współpracy z Young Igim i Okim sprzedał się w ponad sześćdziesięciu tysiącach egzemplarzy, za co Związek Producentów Audio Video przyznał raperom podwójną Platynową Płytę.

OIO (Otsochodzi x Young Igi x Oki) – OIO – odsłuch albumu

Otsochodzi opublikował drugi singiel promujący album Tarcho Terror – KFC. Premiera płyty latem, w sieci trwa przedsprzedaż. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Mata przerwał wydawniczą ciszę! Co nowego wydał? Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię Durex Otsochodzi i Kentucky Fried Chicken – […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →