kadr z teledysku „WWA Melanż"

Dawaj na „WWA Melanż”! Zapraszają Otsochodzi i Oskar83

Podziel się newsem:

Na oficjalnym kanale youtube’owym wytwórni 2020 pojawił się nowy kawałek Otsochodzi. Swoją gościnkę dograł mu w tracku Oskar83. Sprawdź!

Otsochodzi – WWA Melanż feat. Oskar83

Bit do kawałka wyprodukował SHDOW. Mixem i masteringiem zajął się ENZU. Produkcja wykonawcza to dzieło Jana Porębskiego. Teledysk jest autorstwa @yungssebv.

Track jest pierwszą piosenką promującą nowe wydawnictwo Otsochodzi. Niedawne ruchy rapera w social mediach sugerowały, że nowy krążek może być w drodze: od teraz to potwierdzona informacja. Preorder Tarcho Terror jest już dostępny pod tym linkiem. Na stronie kupicie także dedykowany merch.

Ostatnią muzyczną aktywnością Młodego Jana był udział w projekcie OIO wraz z Okim i Young Igim. Wspólny album trojga raperów sprzedał się w ponad sześćdziesięciu tysiącach egzemplarzy, za co Związek Producentów Audio Video przyznał im podwójną Platynową Płytę.

OIO – OIO – tracklista

 1. Biggie prod. @atutowy
 2. Moonwalk prod. @atutowy
 3. Podzielony prod. @atutowy
 4. Jak to ma być prod. @atutowy
 5. Potłuczone szkła prod. nolyrics
 6. Amerykańskie teledyski prod. Kubi Producent
 7. Morze łez prod. @atutowy
 8. Worki w tłum prod. @atutowy
 9. MVP prod. CatchUp, Sem0r
 10. Przypadkiem prod. Michał Anioł, Sem0r
 11. 5 A.M. prod. @atutowy
 12. Transparentny prod. @atutowy
 13. Trendsetting prod. @atutowy
 14. WMTB prod. @atutowy
 15. Paleta barw prod. SHDOW

OIO – OIO – odsłuch albumu

Otsochodzi odwiedzi Festiwal Juweland 2022. Sprawdź, gdzie kupisz bilety

Między 3 a 5 czerwca w Parku Kultury i Wypoczynku przy ul. Słowackiego 18 w Słupsku odbędzie się Festiwal Juweland 2022. Wydarzenie zostało podzielone według gatunków muzycznych. Pierwszego dnia wystąpią LordofonYoung MultiOliwka BrazilOtsochodzi oraz Smolasty. Dzień później natomiast swoje koncerty dadzą HappysadKrzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów oraz KULT. Event zakończą występy zespołów takich jak BruklinNocny KochanekŁydka Grubasa oraz Organek. Bilety, karnety wielodniowe oraz wejściówki VIP na Festiwal Juweland 2022 znajdziecie w serwisie Biletomat.pl. Polecamy nie zwlekać z zakupem!

Na oficjalnym kanale youtube’owym wytwórni 2020 pojawił się nowy kawałek Otsochodzi. Swoją gościnkę dograł mu w tracku Oskar83. Sprawdź! Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że by nagrał Otsochodzi – WWA Melanż feat. Oskar83 Bit do […]

Otsochodzi zagra na FESTIWAL JUWELAND 2022

Biletomat.pl
90 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →