kadr z teledysku „Janusz Walczuk”

Janusz Walczuk, Pezet, Bedoes i dziesiątki innych gwiazd. Kolejna dawka ogłoszeń Lech Polish Hip-Hop Festival 2022


02 czerwca 2022

Podziel się newsem:

Organizatorzy Lech Polish Hip-Hop Festival 2022 odsłonili kolejnych artystów, którzy wystąpią latem w Płocku. Wśród dziesiątek zaproszonych twórców znaleźli się zarówno starzy wyjadacze, jak i młoda krew.

Lech Polish Hip-Hop Festival 2022 z kolejnymi dziesiątkami zaproszonych artystów

Dziś po południu organizatorzy Lech Polish Hip-Hop Festival odsłonili kolejny fragment tegorocznego line-upu. Podobnie jak za pierwszym razem, teraz również włodarze nie zamierzają zadowolić fanów LPHHF kilkoma nazwiskami. Już teraz wiadomo, że podczas imprezy, która odbędzie się między 11 a 13 sierpnia na Plaży nad Wisłą w Płocku, wystąpi ponad osiemdziesięciu artystów. Różnić ich nie będą wyłącznie metryki, ale także stylistyki i podejście do tworzenia.

Zobacz: Cichy i Mały wracają do akcji. Lech Polish Hip-Hop Festival & Music Awards Płock 2022 coraz bliżej

W dzisiejszym ogłoszeniu znaleźli się: Tede, Pezet, Bedoes, Białas, Borixon, ReTo, Bisz B.O.K., Fokus, Szpaku, Jan-Rapowanie, Janusz Walczuk, Belmondawg, Kacperczyk, Gibbs, Smolasty, Miętha, Zetha, Chivas, Oliwka Brazil, Szczyl, Miszel, Opał i Floral Bugs, Bober, Adi Nowak, Lordofon, Sante Synthesi, Vkie, Szymi Szyms, Sitek, Rusina, Kosa, Moli, RIP SCOTTY & LEEO, Asthma, Ćpaj Stajl, Anatom, Czeluść, Kowalczyk x Serca. W ramach pierwszej informacji dotyczącej listy występujących organizatorzy zdradzili, że podczas Lech Polish Hip-Hop Festival 2022 wystąpią: OKI, Kukon, Hodak, Catchup, Miły ATZ, Dwa Sławy, Gruby Mielzky, PRO8L8M, Sokół, Ero JWP, Łajzol, JETLAGZ, Dziarma, Young Igi Zdechły Osa, BARTO KATT, Avi x Louis Villain, Kaz Bałagane, Sarius, Małpa, PlanBe, TUZZA, Spółka ZOO [Frosti, Berson, Włodar, Mario], Feno, Paluch, Słoń, Jeden, Jacuś, Lipa, Joda, Guzior, Kabe.

Janusz Walczuk – Janusz Walczuk

Lech Polish Hip-Hop Festival 2022 już wkrótce w Płocku. Sprawdź, gdzie kupisz bilety

Jedna z największych imprez hip-hopowych w Polsce wraca na scenę festiwalową po dwóch latach rozłąki. Przerwa była spowodowana pandemią koronawirusa. Organizatorzy podkreślają, że czas przymusowej przerwy wykorzystali na udoskonalenie wydarzenia. Karnety oraz bilety jednodniowe znajdziecie na Biletomat.pl. Nie czekajcie na ostatni moment! Liczba karnetów trzydniowych jest ograniczona.

Dwuletnia rozłąka to czas tęsknoty, ale także ciężkiej pracy naszego zespołu. Przez ponad dwa lata, pracowaliśmy nad najróżniejszymi wariantami festiwalu. Nie lubimy półśrodków, dlatego nie chcieliśmy dawać Wam namiastki czy marnych substytutów wydarzenia. Festiwalem jesteście Wy! Wasza dobra zabawa, bezpieczeństwo oraz komfort to nasze priorytety.

– zachęcają organizatorzy imprezy.

W Płocku pojawi się Tent Stage, czyli nowa, duża scena, a także strefy merchandise, w których będzie można zaopatrzyć się w upragnione gadżety. Przebudowano także strefę food trucków, a także zadbano o strefy relaksu i aktywności. Organizatorzy LPHHF szykują również aż trzy pola namiotowe oraz miejsce dla kamperów.

Organizatorzy Lech Polish Hip-Hop Festival 2022 odsłonili kolejnych artystów, którzy wystąpią latem w Płocku. Wśród dziesiątek zaproszonych twórców znaleźli się zarówno starzy wyjadacze, jak i młoda krew. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują […]

Lech Polish Hip-Hop Festival 2022 | 11-13.08.2022 | Płock

Biletomat.pl
150 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →