Kara w cyklu Tourbus Popkillera: „Płakałam przed pierwszym koncertem, to był mega stres”

Podziel się newsem:

Pierwszy koncert w karierze często wiąże się z dużymi emocjami – sprawdźcie jak wyglądało to u Kary. Krakowska raperka wspomina to wydarzenie w najnowszym odcinku cyklu Tourbus powered by Tango.

Tourbus to kultowy hip-hopowy cykl realizowany przez ekipę Popkillera, w którym poznajemy historie, a także wyjątkowe momenty i spotkania, które miały miejsce podczas tras koncertowych.

„Płakałam przed pierwszym koncertem, to był mega stres” – Kara wspomina swój pierwszy koncert w nowym odcinku cyklu Tourbus

Gościem najnowszej odsłony serii jest Kara. Pochodząca z Krakowa raperka swój pierwszy koncert dała w Niemczech, gdzie nie miała koło siebie nikogo bliskiego. Jakie emocje jej towarzyszyły i jak sobie poradziła? Odpalcie odcinek, by się tego dowiedzieć.

Kara wzięła udział w nowej edycji Młodych Wilków, co pozwoliło jej trafić do nowego grona słuchaczy. W kwietniu tego roku ukazał się jej drugi legalny album Deszcz.

Sprawdź także: Recenzja albumu „Deszcz” Kary

Wszystkie odcinki Tourbus zobaczysz w aplikacji Tango

Popularny cykl Popkillera powrócił po prawie dwuletniej przerwie. 2 sezon cyklu Tourbus nakręca Tango App, gdzie znajdziecie najciekawsze wydarzenia w swoim mieście! Kolejne odcinki pojawiają się co 2 tygodnie w czwartki. Kto do tej pory pojawił się w Toubusie?

Sprawdźcie poprzednie odcinki cyklu Tourbus

Chivas
Kazik
Floral Bugs
Epis DYM KNF
Tau
Janusz Walczuk
Szymi Szyms
VNM
Peja
Rahim
Mr. Polska
Liroy

Pierwszy koncert w karierze często wiąże się z dużymi emocjami – sprawdźcie jak wyglądało to u Kary. Krakowska raperka wspomina to wydarzenie w najnowszym odcinku cyklu Tourbus powered by Tango. Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →