Paktofonika zaprasza fanów do stworzenia wspólnego teledysku do kawałka „Nowiny”


21 października 2020

Podziel się newsem:

Są tu fani legendarnej Paktofoniki? Z pewnością ich nie brakuje. Sprawdźcie, jaką niespodziankę przygotował dla Was zespół i weźcie udział w teledysku do kawałka Nowiny.

Kinematografia – kultowy album Paktofoniki ma już 20 lat

Dopiero co dotarła do nas wiadomość o tym, że Rahim wydaje własną biografię. To jednak nie koniec niespodzianek dla fanów rapera i jego macierzystego składu – Paktofoniki. Z okazji 20-lecia kultowego albumu Kinematografia, które przypada w tym roku, grupa przygotowała dla swoich słuchaczy coś specjalnego, aby móc wspólnie uczcić ten wyjątkowy jubileusz.

Paktofonika – Kinematografia, posłuchaj albumu

Nowiny doczekają się teledysku

Pamiętacie z pewnością Nowiny, jeden z najpopularniejszych kawałków Paktofoniki, który nigdy nie doczekał się teledysku, mimo że takowy był planowany. Autorem scenariusza do oryginalnego klipu był Magik, jednak w wyniku późniejszych, tragicznych wydarzeń i samobójczej śmierci rapera, nigdy już nie wrócono do tego pomysłu i nie zrealizowano planowanych nagrań teledysku.

Jak się jednak okazuje – co się odwlecze, to nie uciecze! Prośby fanów nie przeszły bez echa, a teledysk do kultowego utworu powstanie po dwudziestu latach od jego premiery!

Paktofonika – Nowiny, posłuchaj

Stań się częścią nowego teledysku Paktofoniki

Nie będzie to jednak zwyczajny klip. Paktofonika świętuje okrągły jubileusz swojego debiutanckiego krążka z rozmachem i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom fanów, zaprasza ich to wspólnego stworzenia obrazu do kawałka Nowiny. Każdy z Was może stać się jego częścią! Zespół pisze na swoim profilu na Facebooku:

Telefony w ruch i kręcimy swoje wykonania! Lecimy z Nowinami w całości, albo we fragmentach, ze znajomymi, albo w pojedynkę! Przez najbliższe 2 tygodnie będziemy zbierali Wasze filmy, które staną się częścią teledysku. Stwórzmy razem zajebistą pamiątkę!

Teledysk do kawałka Nowiny – co zrobić, aby wziąć udział?

Swoje wykonania kawałka Nowiny wysyłajcie do 27 października na adres nowinypfk@gmail.com, najlepiej w formie linków do pobrania plików w serwisie WeTransfer. Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji na stanie się częścią tak ważnego kawałka prawdziwej historii polskiego rapu!

Są tu fani legendarnej Paktofoniki? Z pewnością ich nie brakuje. Sprawdźcie, jaką niespodziankę przygotował dla Was zespół i weźcie udział w teledysku do kawałka Nowiny. Kinematografia – kultowy album Paktofoniki ma już 20 lat Dopiero co dotarła do nas wiadomość o tym, że Rahim wydaje własną biografię. To jednak nie koniec niespodzianek dla fanów rapera […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 - 500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →