Paktofonika powraca do Gdyni po ponad 22 latach!


22 lutego 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Po ponad 22 latach Paktofonika wraca do Gdyni. Fokus i Rahim zagrają wyjątkowy koncert, którym przeniosą zgromadzoną widownię do 2000 roku.

Powrót do koncertowania

Paktofonika wraca do koncertowania! Pierwszy raz od tragicznej śmierci Magika, Fokus i Rahim zdecydowali się na występy pod szyldem swojego starego składu. Pochodzący ze śląska raperzy ogłaszają kolejne koncerty. Będzie można ich usłyszeć między innymi podczas 120 RAP FEST hosted by O.S.T.R. w Łodzi, jednak ich najbliższy solowy koncert odbędzie się w Gdyni. PFK wystąpi w Trójmieście 29 kwietnia na gdyńskiej Polsat Plus Arenie. Fokus i Rahim zabiorą słuchaczy w podróż do 2000 roku. Zwrotki Magika zostaną zarapowane przez gości, którzy zostaną ogłoszeni niebawem. Paktofonika zaprezentuje materiał z albumów Kinematografia oraz Archiwum Kinematografii. Na co czekacie? Spieszcie rezerwować bilety na koncert!

Paktofonika – Jestem Bogiem

Kup bilety na koncert Paktofoniki w Gdyni!

Bilety na koncert Paktofoniki w Gdyni są dostępne do kupienia na stronie biletomat.pl. Pamiętajcie, że na biletomat.pl można również skorzystać z płatności PayPo, dzięki której macie aż 30 dni na zapłatę – i to bez dodatkowych kosztów. Oprócz standardowej wejściówki w formie elektronicznej możecie nabyć także specjalny bilet kolekcjonerski, który jest nie tylko prawdziwą gratką dla „zbieraczy”, ale wielu z was z pewnością po latach przypomni niezapomniane chwile spędzone na gdyńskim evencie. Spieszcie się! Po woli kończą się kolejne pule wejściówek.

Paktofonika powraca do Gdyni po ponad 22 latach!

Po ponad 22 latach Paktofonika wraca do Gdyni. Fokus i Rahim zagrają wyjątkowy koncert, którym przeniosą zgromadzoną widownię do 2000 roku. Zobacz także 7 mocnych miniseriali do obejrzenia w weekend Pruderyjni widzowie „Oppenheimera”? Sceny stosunku wciąż wywołują dyskusję TikTok Music nadciąga. Czeka nas streamingowa rewolucja? Powrót do koncertowania Paktofonika wraca do koncertowania! Pierwszy raz od […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →