materiały promocyjne

„Mechaniczna pomarańcza” Paktofoniki z klipem stworzonym przez AI


17 kwietnia 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Paktofonika prezentuje klip do utworu Mechaniczna pomarańcza z albumu Archiwum Kinematografii. Wideo zostało stworzone przez AI.

Klip po ponad 20 latach

Rzadko kiedy tak późno otrzymujemy klipy do utworów. Mechaniczna pomarańcza od Paktofoniki doczekała się wizualizacji po 21 latach. Wówczas ujrzał bowiem światło dzienne album Archiwum Kinematografii. Okazja jest jednak wyjątkowa, tak samo jak wideo. Rahim i Fokus wracają bowiem do koncertowania pod starym szyldem. Sam klip został w całości stworzony przez AI. Co ciekawe, jest on elementem oprawy wizualnej, która powstała specjalnie na potrzeby jubileuszowych koncertów. Szykuje się więc wyjątkowe show. Gdzie w najbliższych miesiącach zagra Paktofonika?

Paktofonika – Mechaniczna pomarańcza

„Hip-hopowa podróż do przeszłości”

Paktofonika wraca do koncertowania! Pierwszy raz od tragicznej śmierci Magika, Fokus i Rahim zdecydowali się na występy pod szyldem swojego starego składu. Pochodzący ze śląska raperzy ogłaszają kolejne koncerty. Będzie można ich usłyszeć między innymi podczas Lech Polish Hip-Hop Festival & Music Awards w Płocku, 120 RAP FEST hosted by O.S.T.R. w Łodzi, jednak ich najbliższy solowy koncert odbędzie się w Gdyni. PFK wystąpi w Trójmieście 29 kwietnia na gdyńskiej Polsat Plus Arenie. Fokus i Rahim zabiorą słuchaczy w podróż do 2000 roku. Zwrotki Magika zostaną zarapowane przez gości, którzy zostaną ogłoszeni niebawem. Paktofonika zaprezentuje materiał z albumów Kinematografia oraz Archiwum Kinematografii. Bilety na koncert Paktofoniki w Gdyni są dostępne do kupienia na stronie biletomat.pl. Pamiętajcie, że na biletomat.pl można również skorzystać z płatności PayPo, dzięki której macie aż 30 dni na zapłatę – i to bez dodatkowych kosztów. Oprócz standardowej wejściówki w formie elektronicznej możecie nabyć także specjalny bilet kolekcjonerski, który jest nie tylko prawdziwą gratką dla „zbieraczy”, ale wielu z was z pewnością po latach przypomni niezapomniane chwile spędzone na gdyńskim evencie. 

Paktofonika prezentuje klip do utworu Mechaniczna pomarańcza z albumu Archiwum Kinematografii. Wideo zostało stworzone przez AI. Zobacz także Po fali niskich ocen dla „Małej syrenki” baza filmowa zmienia system oceniania Te rapowe duety rozbiłyby bank. Ale coś im przeszkodziło Nowe seriale, których nie oglądasz. A warto! Klip po ponad 20 latach Rzadko kiedy tak późno […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →