Paktofonika na 120 RAP FEST hosted by O.S.T.R.


02 lutego 2023

Podziel się newsem:

120 RAP FEST hosted by O.S.T.R. zamyka line-up potężnym uderzeniem. Ostatnim ogłoszonym artystą jest legendarna Paktofonika.

Święto staroszkolnego rapu domyka line-up

Tęsknicie za polskim rapem z przełomu XX i XXI wieku? Marzy wam się powrót na choć jeden dzień do tamtych czasów? 120 RAP FEST hosted by O.S.T.R. jest wydarzeniem specjalnie dla was:

To będzie jedyne takie doświadczenie – muzyka, street art, nawijki, początki, pionierski duch – kiedy wszystko się tworzyło i budowało. Wracamy do lat 90-tych. Do kaseciaków, do crusingu po ulicach, wymieniania się kasetami VHS, boom-boxowego grania, tagowania i słów o mocy zmieniającej życie…

Wszystko to odbędzie się już 22 kwietnia na Tauron Arenie w Łodzi. A końcowy line-up robi niesamowite wrażenie: O.S.T.R., Grammatik, Fisz/Emade, Fenomen, TedeMałpa, Mor W.A., Kaliber 44, a także ostatnia zapowiedziana ekipa: Paktofonika!

Paktofonika ostatnim ogłoszonym wykonawcą

Paktofonika na 120 RAP FEST hosted by O.S.T.R.

Kup bilety na 120 RAP Fest hosted by O.S.T.R.!

Bilety na 120 RAP Fest hosted by O.S.T.R. są dostępne do kupienia na stronie Biletomat.pl. Oprócz standardowej wejściówki w formie elektronicznej możecie nabyć także specjalny bilet kolekcjonerski, który jest nie tylko prawdziwą gratką dla „zbieraczy”, ale wielu z was z pewnością po latach przypomni niezapomniane chwile spędzone na łódzkim evencie. Spieszcie się! Powoli kończą się kolejne pule wejściówek.

Bilety kolekcjonerskie na wydarzenie

120 RAP FEST hosted by O.S.T.R. będzie prawdziwym rapowym świętem

120 RAP FEST hosted by O.S.T.R. zamyka line-up potężnym uderzeniem. Ostatnim ogłoszonym artystą jest legendarna Paktofonika. Zobacz także Była dzieckiem, robiono z niej kobietę. Roxie Węgiel o seksualizacji w branży 20 najciekawszych pomysłów preorderowych od polskich raperów To studio odpowiada za twoje ulubione filmy. Dlaczego A24 jest tak kultowe? Święto staroszkolnego rapu domyka line-up Tęsknicie […]

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →