Rahim wydaje książkę biograficzną – „Ludzie z tylnego siedzenia”


21 października 2020

Podziel się newsem:

Rahim, współzałożyciel legendarnej Paktofoniki napisał własną biografię. Sprawdźcie szczegóły książki Ludzie z tylnego siedzenia.

Rahim po raz pierwszy szczerze o swoim życiu. Raper napisał biografię

Rahim to na polskiej scenie hip-hopowej postać legenda. Wspólnie z Magikiem i Fokusem zaczynał w ponadczasowej, kultowej Paktofonice. Potem z Fokusem i DJem Bambusem stworzył kolektyw o nazwie Pokahontaz. To on jest również odpowiedzialny za działalność wytwórni MaxFloRec. Raper po raz pierwszy postanowił szczerze opowiedzieć o swoim życiu.

rahim ludzie z tylnego siedzenia

Co znajdziemy w książce Ludzie z tylnego siedzenia

Kulisy sławy? Też, choć nie do końca. Ludzie z tylnego siedzenia to przede wszystkim opowieść o dorastaniu na Śląsku, spełnianiu marzeń, budowaniu muzycznej kariery i oczywiście, co najważniejsze – hip-hopie. Od pierwszych bitów klejonych na amidze 1200 w rodzinnym mieszkaniu w Mikołowie, przez nagrywki z 3-X-KLANem, Kalibrem 44 i fenomenalny sukces Paktofoniki, aż po solową karierę, powstanie Pokahontaz, niecodzienne współprace i własną wytwórnię MaxFloRec – to wszystko znajdziecie właśnie w tej książce.

Ludzie z tylnego siedzenia – powrót do lat 90.

Rahim zabiera czytelników z powrotem do świata muzyki w latach 90. – bezkompromisowego i nie zawsze uczciwego, gdzie albo byłeś twardy, albo zostawałeś pożarty i kończyłeś z długami. To szczera spowiedź i podsumowanie ponad 20 lat życia pełnego muzyki, ciekawych opowieści, spotkań i ludzi. To książka faceta, który dużo osiągnął, jednocześnie nigdy nie zapominając o tych, których ma wokół siebie. O osobach, które pomagały mu tworzyć i nieustannie przeć naprzód. O tych wszystkich, którzy są tacy jak on. O ludziach z tylnego siedzenia.

Fokus mówi o książce Rahima:

Z nas dwóch to Rahim jest archiwistą wspomnień naszej wspólnej podróży przez rap. Ciekawie było spojrzeć na ten czas z jego perspektywy, zobaczyć jego oczami naszą wspólną historię, znajomych, zanurzyć się jeszcze raz w tym świecie i skonfrontować jego opowieść z własnym doświadczeniem. Na temat PFK powiedziano już wiele, ale nie było jeszcze tak prywatnej relacji z pierwszej ręki.

Ludzie z tylnego siedzenia – preorder książki

Preorder Ludzi z tylnego siedzenia znajdziecie tutaj. Zajdziecie tam wyjątkowe wydanie z autografem Rahima, twardą oprawą, inną okładką i zakładką gratis. Premiera książki już 17 listopada. Nie przegapcie!

rahim ludzie z tylnego siedzenia

Rahim, współzałożyciel legendarnej Paktofoniki napisał własną biografię. Sprawdźcie szczegóły książki Ludzie z tylnego siedzenia. Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło już dostępny Sentino zakończył i wznowił karierę w niecałe 24 godziny Rahim po raz pierwszy szczerze […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 - 500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →