Jan Cisiecki

Abradab i członkowie Comy założyli zespół. Oto KASHELL


14 września 2021

Podziel się newsem:

Co za informacja! KASHELL to nowa formacja na polskiej scenie, chociaż jej członków doskonale znamy.

KASHELL – nowa siła na scenie

Zawieszenie działalności zespołu Coma było dla jednych pewnym odetchnięciem, zaś dla innych skończył się pewien rozdział w historii polskiej muzyki rockowej. Chociaż ostatnie dokonania łódzkiego zespołu zbierały dosyć mieszane opinie, tak pierwsze dwa krążki mają szerokie uznanie również poza kręgiem fanów Comy. Piotr Rogucki stworzył i nadal tworzy całkiem udany duet z Kubą Karasiem. Panowie są już na dobrej drodze do wydania drugiego krążka spod szyldu Karaś/Rogucki. Dominik Witczak, Marcin Kobza, Rafał Matuszak i Adam Marszałkowski, pozostali członkowie Comy, raczej nie zagrzali nigdzie miejsca na dłuższy okres muzycznej działalności.

Abradab z kolei wydał w listopadzie 2020 roku wspólny album z Rahimem i Kleszczem, noszący tytuł ARKanoid, chociaż jego ostatnie solowe wydawnictwo ukazało się w 2018 roku. Raper pojawił się także na niedawnym krążku Happysad Odrzutowce i kowery, gdzie gościnnie dograł się w kawałku Nasza jest noc. Teraz członkowie Comy i współzałożyciel Kalibra 44 łączą siły w zaskakującym projekcie, którego raczej mało kto się spodziewał. Poznajcie KASHELL.

Abradab i członkowie Comy założyli zespół. Oto KASHELL
fot. Adam Wróblewski

KASHELL ma zamiar wkroczyć z przytupem

Ciężko póki co stwierdzić, czym będzie KASHELL, jednak można wysnuć teorię – czy będzie to coś na kształt Limp Bizkit? Spora liczba ludzi pewnie życzyłaby sobie czegoś takiego, a skład dosyć jednoznacznie sugeruje taką możliwość. Odpowiedź na to pytanie poznamy już w piątek, 17 września. Właśnie wtedy pojawi się pierwszy singiel formacji KASHELL, pochodzący z ich debiutanckiego albumu. Jak zapowiadają w mediach społecznościowych, zaczną mocnym akcentem.

Nadszedł długo oczekiwany przez nas dzień – nareszcie możemy dać o sobie oficjalnie znać. Nowy skład, nowa energia, nowy początek. Mocne brzmienie, gitary, elektronika i dużo emocji. Pierwszy singiel już w piątek o 10, klip plus streamy. Jaram się jak w ’96

– napisał na Instagramie Abradab.

Rozsiadamy się zatem wygodnie, zapinamy pasy i czekamy na to, co zmajstrowali muzycy!

Co za informacja! KASHELL to nowa formacja na polskiej scenie, chociaż jej członków doskonale znamy. KASHELL – nowa siła na scenie Zawieszenie działalności zespołu Coma było dla jednych pewnym odetchnięciem, zaś dla innych skończył się pewien rozdział w historii polskiej muzyki rockowej. Chociaż ostatnie dokonania łódzkiego zespołu zbierały dosyć mieszane opinie, tak pierwsze dwa krążki […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →