Coma zawiesza działalność. Na pożegnanie nowy singiel i ostatnia trasa koncertowa


02 września 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Zespół Coma, obecny na scenie od ponad dwudziestu lat, niespodziewanie ogłosił zawieszenie działalności. Muzycy jesienią pożegnają się z fanami podczas trasy koncertowej Game Over.

Coma to jeden z najpopularniejszych polskich zespołów rockowych. Grupa, po ponad dwudziestu latach na scenie i po wydaniu siedmiu albumów, postanowiła zakończyć działalność.

Zanim jednak znikną na dobre, będzie można po raz ostatni zobaczyć ich na żywo podczas pożegnalnej trasy koncertowej Game Over. W trakcie tournée zespół zagra 9 klubowych koncertów w największych polskich miastach.

Po dwudziestu jeden latach wspólnego grania podjęliśmy decyzję o zawieszeniu działalności. Wszystkim, którzy byli z nami dziękujemy za wspólny, doskonały czas. Zapraszamy na ostatnie koncerty zespołu – tej jesieni zagramy trasę „GAME OVER”.

Wraz z ogłoszeniem tej niespodziewanej decyzji, zespół opublikował teledysk do utworu Pożegnanie z Bajką, w którym gościnnie pojawił się Ralph Kaminski. Singiel pochodzi z ostatniej płyty zespołu – Sen o Siedmiu Szklankach, w którym przerobione zostały piosenki ze starych bajek.

Coma, Ralph Kaminski – Pożegnanie z Bajką

Coma – trasa koncertowa Game Over

16.11. – Kraków, Studio
21.11. – Toruń, Jordanki
23.11. – Wrocław, A2
28.11. – Warszawa, Stodoła
01.12. – Lublin, CSK
05.12. – Katowice, Miasto Ogrodów
07.12. – Gdańsk, B90
13.12. – Łódź, Wytwórnia
14.12. – Poznań, Food Hall

coma game over

Nie przegapcie ostatniej szansy, żeby zobaczyć Comę na żywo!

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: