Coma zawiesza działalność. Na pożegnanie nowy singiel i ostatnia trasa koncertowa


02 września 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Zespół Coma, obecny na scenie od ponad dwudziestu lat, niespodziewanie ogłosił zawieszenie działalności. Muzycy jesienią pożegnają się z fanami podczas trasy koncertowej Game Over.

Coma to jeden z najpopularniejszych polskich zespołów rockowych. Grupa, po ponad dwudziestu latach na scenie i po wydaniu siedmiu albumów, postanowiła zakończyć działalność.

Zanim jednak znikną na dobre, będzie można po raz ostatni zobaczyć ich na żywo podczas pożegnalnej trasy koncertowej Game Over. W trakcie tournée zespół zagra 9 klubowych koncertów w największych polskich miastach.

Po dwudziestu jeden latach wspólnego grania podjęliśmy decyzję o zawieszeniu działalności. Wszystkim, którzy byli z nami dziękujemy za wspólny, doskonały czas. Zapraszamy na ostatnie koncerty zespołu – tej jesieni zagramy trasę “GAME OVER”.

Wraz z ogłoszeniem tej niespodziewanej decyzji, zespół opublikował teledysk do utworu Pożegnanie z Bajką, w którym gościnnie pojawił się Ralph Kaminski. Singiel pochodzi z ostatniej płyty zespołu – Sen o Siedmiu Szklankach, w którym przerobione zostały piosenki ze starych bajek.

Coma, Ralph Kaminski – Pożegnanie z Bajką

Coma – trasa koncertowa Game Over

16.11. – Kraków, Studio
21.11. – Toruń, Jordanki
23.11. – Wrocław, A2
28.11. – Warszawa, Stodoła
01.12. – Lublin, CSK
05.12. – Katowice, Miasto Ogrodów
07.12. – Gdańsk, B90
13.12. – Łódź, Wytwórnia
14.12. – Poznań, Food Hall

coma game over

Nie przegapcie ostatniej szansy, żeby zobaczyć Comę na żywo!

Zespół Coma, obecny na scenie od ponad dwudziestu lat, niespodziewanie ogłosił zawieszenie działalności. Muzycy jesienią pożegnają się z fanami podczas trasy koncertowej Game Over. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →