Coma prezentuje klip do utworu “Snajper”


21 kwietnia 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Zespół Coma, który kilka miesięcy temu pożegnał się ze sceną, sprawił fanom miłą niespodziankę. Do sieci trafił klip do utworu Snajper, z albumu Metal Ballads vol. 1.

Zespół Coma prezentuje nowy/stary klip

To nie zapowiedź powrotu, a efekt “ogólnoświatowej walki z nudą”. Zespół Coma podzielił się właśnie klipem do utworu Snajper, który pochodzi z wydanego w 2017 roku albumu Metal Ballads vol. 1. Jak zdradzają, teledysk ten powstał już jakiś czas temu, a jego autorem jest Michał Bajora.

Cześć. Przy okazji ogólnoświatowej walki z nudą postanowiliśmy reaktywować klip do utworu Snajper z płyty Metal Ballads vol.1. Zapomnieliśmy pokazać go wcześniej. Autorem tego obrazka jest Michał Bojara. Serdeczności!

Coma – Snajper, zobacz niepublikowany wcześniej teledysk

Zespół Coma z Piotrem Roguckim na czele, to jeden z najpopularniejszych polskich zespołów rockowych, który był obecny na scenie ponad 20 lat. Jesienią 2019 roku muzycy niespodziewanie ogłosili, że zawieszają działalność. Pożegnali się z fanami podczas trasy koncertowej Game Over.

Po dwudziestu jeden latach wspólnego grania podjęliśmy decyzję o zawieszeniu działalności. Wszystkim, którzy byli z nami dziękujemy za wspólny, doskonały czas.

Nowy projekt Piotra Roguckiego z Kubą Karasiem – KARAŚ/ROGUCKI

Po zakończeniu działalności w zespole Coma, Piotr Rogucki rozpoczął nowy projekt z Kubą Karasiem z duetu The Dumplings. W lutym ukazała się ich wspólna płyta Ostatni Bastion Romantyzmu. Utworów z najnowszej płyty KARAŚ/ROGUCKI będziecie mogli posłuchać na żywo we wrześniu, ponieważ projekt wystąpi w tym roku na festiwalu Enea Spring Break 2020. Bilety na wydarzenie znajdziecie na Biletomat.pl.

fot. J. Łobodzińska

Zespół Coma, który kilka miesięcy temu pożegnał się ze sceną, sprawił fanom miłą niespodziankę. Do sieci trafił klip do utworu Snajper, z albumu Metal Ballads vol. 1. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →