Tourbus powered by TangoRahim opowiada o pierwszym koncercie po premierze kultowej „Kinematografii”


17 grudnia 2020

Podziel się newsem:

Kolejnym gościem serii Tourbus jest Rahim. Sprawdźcie, jak raper wspomina pierwszy koncert Paktofoniki po wydaniu kultowej Kinematografii.

Popkiller wraz ze wsparciem aplikacji Tango, po prawie dwuletniej przerwie powrócił z wyjątkowym cyklem. Moment powrotu nie jest przypadkowy. Obecnie głód koncertów rośnie w nas z dnia na dzień, więc Tourbus jawi się jako idealna propozycja, aby choć trochę przypomnieć sobie koncertowy klimat.

To właśnie dzięki tej serii poznacie zakulisowe historie i anegdoty dotyczące koncertowej rzeczywistości najpopularniejszych raperów w Polsce. W ramach drugiej edycji Tourbus, swoimi koncertowymi wspomnieniami podzielili się już Liroy, a także Mr. Polska.

Tourbus – Mr. Polska

20 lat minęło, Rahim wspomina pierwszy koncert Paktofoniki, po premierze Kinematografii

Kolejnym raperem, który zajął swoje miejsce w Tourbusie jest Rahim, który opowiedział jak z jego perspektywy wyglądał pierwszy koncert Paktofoniki, po premierze Kinematografii. Materiał nabiera także dodatkowego ładunku emocjonalnego, bowiem jutro, czyi 18 grudnia, mija równo 20 lat od jego premiery.

Natomiast Rahim, opowiedział między innymi o dylemacie związanym z podejściem do zwrotek nieżyjącego już Magika. Wspomniał również o gęstej atmosferze, niepozwalającej nawet na odpalenie papierosa.

Tourbus – Rahim

Jednakże, to nie koniec niespodzianek związanych z 20-leciem Kinematografii. Wydawnictwo Gigant Rec. przygotowało jubileuszowy box z dyskografią Paktofoniki. Zestaw zawiera 4 płyty CD i 2 kasety MC.

Wydawnictwo możecie zamówić pod tym linkiem.


Wszystkie odcinki Tourbus zobaczysz w aplikacji Tango

Tourbus powstał dzięki współpracy Popkillera Tango App. Zatem, jeżeli chcecie być na bieżąco z całym cyklem, to odsyłamy Was właśnie do aplikacji Tango.

tango widzimy się na mieście

Kolejnym gościem serii Tourbus jest Rahim. Sprawdźcie, jak raper wspomina pierwszy koncert Paktofoniki po wydaniu kultowej Kinematografii. Popkiller wraz ze wsparciem aplikacji Tango, po prawie dwuletniej przerwie powrócił z wyjątkowym cyklem. Moment powrotu nie jest przypadkowy. Obecnie głód koncertów rośnie w nas z dnia na dzień, więc Tourbus jawi się jako idealna propozycja, aby choć trochę przypomnieć sobie koncertowy […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →