materiały promocyjne

Peja i Liroy wystąpią razem podczas wyjątkowego koncertu


28 listopada 2022

Podziel się newsem:

Pojednanie, w które niewielu wierzyło, staje się faktem. Peja i Liroy wystąpią razem na scenie podczas wyjątkowego koncertu The Legend.

Niemożliwe? A jednak

Wiele beefów w polskim rapie, które ciągnęły się przez lata, ostatecznie znalazły swój koniec jak, chociażby konflikt Tedego z Borixonem zakończony w zeszłym roku. I choć TDF-owi pozostaje jeszcze jeden beef do zamknięcia, z Peją, na jego koniec nie ma co liczyć. Nie oznacza to jednak, że poznaniak jest niezdolny do wyciągnięcia ręki na zgodę. Już w przyszłym roku oficjalnie zakończy bowiem jeden z największych konfliktów w historii polskiego rapu. Peja nagrał kiedyś wraz z Nagłym Atakiem Spawacza diss na Liroya, który do dziś pozostaje legendą hip-hopowej kultury (lub jej braku) w Polsce. Chociaż Liroy już w 2012 roku na łamach Polityki mówił o tym, że między nim a poznaniakiem nie ma złości, prawdopodobnie nikt nie spodziewał się, że dojdzie między nimi do jakiejkolwiek współpracy, na co zresztą wskazywał nawet sam ton ówczesnej wypowiedzi Liroya:

W sumie w całej tej akcji z Ryśkiem zająłem tylko swoje stanowisko. To ewidentny dowód tego, że wpływ na moje decyzje ma zdrowy rozsądek, a nie uprzedzenia, choć nie zawsze tak bywało. Jeśli chodzi o Ryśka, wytłumaczyliśmy sobie pewne sprawy. Fakt, że jesteśmy trochę starsi, widzimy pewne rzeczy z innej perspektywy, a Rysiek po jakimś czasie zachował się ok wobec mnie. Nie ma sporu. Aczkolwiek – nie ukrywam – my wszyscy mamy dość mocne ego. Każdy z nas walczy całe życie i mamy do tego szacunek, dla nas to coś więcej niż tylko muzyka, więc jeśli ktoś to narusza, to reagujemy.

Obaj panowie pojawią się jednak na scenie podczas wyjątkowego wydarzenia w Gliwicach.

Nagły Atak Spawacza feat. Peja – Anty Liroy

The Legend

25 marca 2023 roku Peja i Liroy pojawią się po raz pierwszy w historii na scenie w ramach koncertu o nazwie The Legend, gdzie oprócz nich pojawią się także Kaliber 44, Rahim, Fokus oraz DJ HWR. A to nie koniec ogłoszeń! Występ na Arenie w Gliwicach zapowiada się na obowiązkowe przeżycie dla wszystkich fanów staroszkolnego rapu.

Pojednanie, w które niewielu wierzyło, staje się faktem. Peja i Liroy wystąpią razem na scenie podczas wyjątkowego koncertu The Legend. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →