fot. materiały prasowe

Zbuku łączy siły z legendami. Na nowym singlu The Game i Rychu Peja


18 listopada 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Kolejna międzynarodowa kooperacja w polskim rapie! W jednym utworze wystąpili Zbuku, Rychu Peja oraz… legenda Zachodniego Wybrzeża, The Game.

The Game w najnowszym singlu Zbuka

Dziś o północy w serwisach streamingowych zadebiutował długo zapowiadany utwór Zbuka Young Blood, Old Rules. Obok gospodarza na bicie RX-a wystąpiły dwie legendy rapu. Jedna z Polski, druga ze Stanów Zjednoczonych. Mowa o Rychu Pei oraz The Game’ie.

Zobacz: The Game nie mógł przyjechać do Polski. O podanie powodów poprosił… Bedoesa

Pierwsze informacje dotyczące międzynarodowej kooperacji pojawiły się już latem. W ostatnich dniach Zbuku zwiększył promocję zbliżającego się utworu. We wtorek raper opublikował też obszerny post, w którym wspomniał ostatni koncert Chady, który był supportem przed legendą z Los Angeles. Gospodarz zdradził również, że bit wykorzystany w singlu pierwotnie wybrał jego zmarły przyjaciel.

Feat z The Game’m to było marzenie Tomka, 2 lata po jego śmierci okazało się że RX ma bity, które Tomek wybierał na album Recydywista 2. Jak tylko usłyszałem ten bit, to od razu wiedziałem, że to jest to! Gangsta shit rodem z albumów Chady i Game’a

Udało mi się skontaktować z Game’em, doprowadzić do powstania tego numeru wraz z teledyskiem, na bicie który wybrał jeszcze Tomek- brzmi jak historia z filmu.
Zaprosiłem do tego legendę z Polski – Peję, przy muzyce którego dorastałem – spełniając tym samym kolejne muzyczne marzenie

– wspomina Zbuku (pisownia oryginalna).

Zbuku feat. The Game, Rychu Peja – Young Blood, Old Rules

Rychu Peja w na żywo. Sprawdź, gdzie kupisz bilety na jego występy

Założyciel Slums Attack choć nie wydał w tym roku żadnego albumu, cały czas koncertuje. Dziś Peja wystąpi w zabrzańskim CK Wiatrak przy ul. Wolności 395. Z kolei w sobotę 3 grudnia raper pojawi się w Klubie Plastelina w KoszalinieWejściówki na oba wydarzenia znajdziecie w Biletomat.pl. Zarówno w Koszalinie, jak i w Zabrzu możecie zaopatrzyć się m.in. w bilety VIP. Dzięki nim otrzymacie album z autografem, możecie wziąć udział w próbie oraz uczestniczyć w meet and greet. Nie zwlekajcie z zakupem!

Kolejna międzynarodowa kooperacja w polskim rapie! W jednym utworze wystąpili Zbuku, Rychu Peja oraz… legenda Zachodniego Wybrzeża, The Game. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie The Game […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →