kadr z klipu do utworu „Stupid" The Game'a

Kto mówi prawdę? The Game twierdzi, że nigdy nie płacił za gościnki, menadżer zaprzecza


22 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

Wack 100, będący menadżerem The Game’a, potwierdził plotki o problemach finansowych rapera i płaceniu za zwrotki na Drillmatic. Sprawdź.

To jak to było panie The Game?

Jakiś czas temu wokół albumu Drillmatic Heart vs Mind The Game’a narosło sporo kontrowersji, jednak nie należą one raczej do tych, które są mile widziane. Szybko pojawiły się bowiem plotki, że część gościnnych zwrotek zostało wyciętych z płyty ze względu na to, że rapera nie było stać na opłacanie ich z budżetu przeznaczonego na wydanie albumu. W tym miejscu dochodzimy do sprzecznych wersji wydarzeń. The Game twierdzi, że jest to bzdura i nigdy w całej swojej karierze nie zapłacił za gościnkę. Z kolei jego menadżer Wack 100 ujawnia szczegóły usuniętych zwrotek. W utworze O.P.P. miał pojawić się NBA YoungBoy, który za zwrotkę liczy sobie 300 tysięcy dolarów. Cena dla The Game’a wynosiła połowę stawki, 150 tysięcy, jednak i tak Wack 100 musiał podjąć decyzję o jej usunięciu z racji na przekroczony budżet po tym, jak Drillmatic Heart vs Mind zostało rozszerzone z 20 do 30 utworów. W efekcie album trafi ponownie na streamingi bez zwrotki YoungBoya. Jak myślicie, kto mówi prawdę? I jeśli jest to raper, to dlaczego gościnna zwrotka z O.P.P. zniknęła?

Tweet The Game’a

Diss na Eminema i numer ze Zbukiem

Nie tylko za sprawą nowego albumu The Game jest ostatnio jednym z najczęściej komentowanych raperów na świecie. Raper zdissował Eminema w 10-minutowym utworze The Black Slim Shady. Czekając na odpowiedź, polscy fani otrzymali także niezwykle ciekawego newsa. The Game nagrał bowiem utwór wspólnie z Peją i Zbukiem. Nie jest jeszcze powiedziane, kiedy ujrzy on światło dzienne, jednak trzeba przyznać, że jest to niespodziewana i imponująca kooperacja. W świetle doniesień o usuwanych zwrotkach trzeba jednak zadać sobie pytanie: ile kosztował ten utwór? I kto musiał komu zapłacić?

Wack 100, będący menadżerem The Game’a, potwierdził plotki o problemach finansowych rapera i płaceniu za zwrotki na Drillmatic. Sprawdź. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →