kadr z klipu do utworu „Warm Up" Pata Staya

Nie żyje Pat Stay, raper miał 36 lat


05 września 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Nie żyje Pat Stay. O 36-letnim raperze zrobiło się ostatnio głośno za sprawą jego dissu na The Game’a. Sprawdź szczegóły.

Pat Stay. Legenda battle rapu

Tragiczne informacje dotarły do nas z Halifax w Nowej Szkocji. Zmarł Pat Stay, znany przede wszystkim ze swojej działalności battle rapowej. Artysta według doniesień medialnych zginął na wskutek dźgnięcia nożem w okolicach godzin porannych. Policja została zawiadomiona o 12:30 o zauważonym w okolicy uzbrojonym mężczyźnie. To na wskutek tego zgłoszenia znaleziono Pata Staya, który już wtedy stracił dużo krwi. Został przewieziony do szpitala, gdzie niestety zmarł. Śledztwo dotyczące zdarzenia jest w toku, grono podejrzanych pozostaje tajemnicą. Wyrazy współczucia dla rodziny zamieścił w swoich mediach społecznościowych m.in. legendarny producent The Alchemist.

The Game DISS – Pat Stay feat. Kaleb Simmonds – Warm Up

Diss na The Game’a

O Pacie Stayu wyjątkowo głośno zrobiło się kilka dni temu, kiedy to ukazał się jego diss na The Game’a. Było to pokłosie dissu Game’a na Eminema zatytułowanego The Black Slim Shady. Początkowo Pat wyzwał rapera z Los Angeles na pojedynek w konwencji battle rap. Gdy ten zablokował go, zamiast odpowiedzieć, 36-latek postanowił nagrać swój własny diss zatytułowany Warm Up. Sam The Game w ostatnich miesiącach jest wyjątkowo aktywny i wie, jak poszerzać szum wokół swojej osoby. Oprócz dissowania Eminema pokłócił się ze swoim menadżerem, z którym publicznie zaprzeczali sobie w sprawie zapłaty za gościnne zwrotki i problemów finansowych rapera. Zwrotka, którą Game był zmuszony usunąć z Drillmatic Heart vs. Mind przez brak możliwości zapłaty za nią była nagrana przez NBA YoungBoya, którego raper porównał ostatnio do 2Paca.

Nie żyje Pat Stay. O 36-letnim raperze zrobiło się ostatnio głośno za sprawą jego dissu na The Game’a. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Pat Stay. Legenda battle […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →