Okładka albumu „Drillmatic" The Game'a

Młody 2Pac? The Game nie ma wątpliwości


05 września 2022

Podziel się newsem:

The Game zdradził, który raper młodego pokolenia jego zdaniem zasługuje na miano nowego 2Paca. Sprawdź szczegóły.

The Game wie, jak wykorzystać swoje 5 minut

The Game stał się ostatnio raperem, którego ksywka nie schodzi z ust słuchaczy na całym świecie. Do grupy różnych kontrowersji dochodzi także najnowsza, którą wywołał w podcaście Montreality. Raper porównał NBA YoungBoya do 2Paca, jednocześnie broniąc młodych słuchaczy:

Gdy widzisz 18-letniego dzieciaka, który mówi „NBA YoungBoy jest lepszy niż 2Pac” musisz sobie zdać sprawę z jednej rzeczy. On nie mówi tego dlatego, że faktycznie jest, czy nie jest lepszy. To trochę jak z NBA. Michael Jordan, Kobe Bryant, LeBron James… To po prostu różne epoki wielkości. Jako starszy słuchacz powinieneś po prostu docenić młodych raperów teraz, ponieważ 18-latek nie może docenić lub odnieść się do 2Paca, on nawet nie żył, gdy 2Pac umierał. Dlaczego miałbyś oczekiwać, że taki dzieciak będzie wynosił 2Paca ponad NBA YoungBoy? Kogoś, kto jest zaledwie kilka lat starszy od niego, kogo słucha codziennie, kto prawdopodobnie prowadzi ten sam typ stylu życia, który on prowadzi

– The Game w podcaście Montrealty

The Game – The Black Slim Shady

Diss na Eminema i numer ze Zbukiem

Nie tylko za sprawą nowego albumu The Game jest ostatnio jednym z najczęściej komentowanych raperów na świecie. Raper zdissował Eminema w 10-minutowym utworze The Black Slim Shady. Następnie pokłócił się ze swoim menadżerem, z którym publicznie zaprzeczali sobie w sprawie zapłaty za gościnne zwrotki i problemów finansowych rapera. Co ciekawe, zwrotka, którą Game był zmuszony usunąć z Drillmatic Heart vs. Mind przez brak możliwości zapłaty za nią była nagrana przez… NBA YoungBoya. Oprócz światowych newsów polscy fani otrzymali także niezwykle ciekawą informację – The Game nagrał bowiem utwór wspólnie z Peją i Zbukiem. Nie jest jeszcze powiedziane, kiedy ujrzy on światło dzienne, jednak trzeba przyznać, że jest to niespodziewana i imponująca kooperacja.

The Game zdradził, który raper młodego pokolenia jego zdaniem zasługuje na miano nowego 2Paca. Sprawdź szczegóły. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń w międzynarodowym cypherze […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →