50 Cent, kadr z teledysku do "In Da Club"

50 Cent odpowiada na diss The Game’a. Członek G-Unit wyśmiewa legendę z Los Angeles


06 września 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Konflikt między legendami ponownie narasta. Po ostrych słowach The Game’a w kierunku 50 Centa Fifty odpowiada zawodnikowi z Los Angeles, wyśmiewając jego postawę.

50 Cent odnosi się do słów The Game’a

Podczas niedzielnego koncertu w Houston The Game ponownie wymierzył kilka słów w kierunku 50 Centa. Legenda z Los Angeles przyznał, że mimo upływu lat (a ich konflikt można już liczyć w dekadach), nadal nie po drodze mu z Fiftym. Jednocześnie przyznał, że mimo braku sympatii do osoby, lubi seriale, które członek G-Unit tworzy.

Zobacz: Kto mówi prawdę? The Game twierdzi, że nigdy nie płacił za gościnki, menadżer zaprzecza

[50 Cent – przyp. red.] to frajer. Powiem to samo w Houston, powtórzę to w Nowym Jorku i wszędzie indziej. Ale lubię jego seriale, wrzućcie to w Internet!

– powiedział The Game.

Przeczytaj także: The Game ujawnia nowe szczegóły swojego słynnego beefu z 50 Centem

Na reakcję Fifty’ego nie trzeba było długo czekać. Serwis HotNewHipHop dotarł do komentarza pod postem na Instagramie, w którym 50 Cent odnosi się bezpośrednio do słów The Game’a.

O nie, zaczynasz mnie denerwować. Wiesz, że to nie jest bezpieczne, kiedy jestem nerwowy blisko ciebie

– śmieje się w komentarzu Fifty.

50 Cent wkrótce zagra w Polsce

Wraz z końcem sierpnia dotarła do polskich fanów East Coastu ważna informacja. 50 Cent już niedługo wróci do Polski. Raper zagra w krakowskiej Tauron Arenie już 26 października. Start imprezy zaplanowano na 18:00. W sieci dostępne są już bilety.

Występ w Polsce to tylko jeden z przystanków trasy Fifty’ego. W samym październiku raper pojawi się jeszcze m.in. w Pradze, Rottedamie, Hamburgu, Monachium, Gothenburgu czy Bergen.

Konflikt między legendami ponownie narasta. Po ostrych słowach The Game’a w kierunku 50 Centa Fifty odpowiada zawodnikowi z Los Angeles, wyśmiewając jego postawę. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →