fot. Christopher Polk / Getty Images

50 Cent odpowiada na diss The Game’a. Członek G-Unit wyśmiewa legendę z Los Angeles


06 września 2022

Podziel się newsem:

Konflikt między legendami ponownie narasta. Po ostrych słowach The Game’a w kierunku 50 Centa Fifty odpowiada zawodnikowi z Los Angeles, wyśmiewając jego postawę.

50 Cent odnosi się do słów The Game’a

Podczas niedzielnego koncertu w Houston The Game ponownie wymierzył kilka słów w kierunku 50 Centa. Legenda z Los Angeles przyznał, że mimo upływu lat (a ich konflikt można już liczyć w dekadach), nadal nie po drodze mu z Fiftym. Jednocześnie przyznał, że mimo braku sympatii do osoby, lubi seriale, które członek G-Unit tworzy.

Zobacz: Kto mówi prawdę? The Game twierdzi, że nigdy nie płacił za gościnki, menadżer zaprzecza

[50 Cent – przyp. red.] to frajer. Powiem to samo w Houston, powtórzę to w Nowym Jorku i wszędzie indziej. Ale lubię jego seriale, wrzućcie to w Internet!

– powiedział The Game.

Przeczytaj także: The Game ujawnia nowe szczegóły swojego słynnego beefu z 50 Centem

Na reakcję Fifty’ego nie trzeba było długo czekać. Serwis HotNewHipHop dotarł do komentarza pod postem na Instagramie, w którym 50 Cent odnosi się bezpośrednio do słów The Game’a.

O nie, zaczynasz mnie denerwować. Wiesz, że to nie jest bezpieczne, kiedy jestem nerwowy blisko ciebie

– śmieje się w komentarzu Fifty.

50 Cent wkrótce zagra w Polsce

Wraz z końcem sierpnia dotarła do polskich fanów East Coastu ważna informacja. 50 Cent już niedługo wróci do Polski. Raper zagra w krakowskiej Tauron Arenie już 26 października. Start imprezy zaplanowano na 18:00. W sieci dostępne są już bilety.

Występ w Polsce to tylko jeden z przystanków trasy Fifty’ego. W samym październiku raper pojawi się jeszcze m.in. w Pradze, Rottedamie, Hamburgu, Monachium, Gothenburgu czy Bergen.

Konflikt między legendami ponownie narasta. Po ostrych słowach The Game’a w kierunku 50 Centa Fifty odpowiada zawodnikowi z Los Angeles, wyśmiewając jego postawę. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →