fot. materiały prasowe

The Game w polsko-amerykańskiej kooperacji


19 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

The Game zaprosił na utwór dwóch polskich raperów: Peję i Zbuka. Efekty tej współpracy poznamy już wkrótce. Sprawdź szczegóły!

The Game nagrał z polskimi artystami

Koncert The Game’a w Polsce w tym roku nie odbył się, jednak raper przygotował nie lada gratkę dla polskich fanów. Okazuje się, że nagrał on utwór wraz z Peją i Zbukiem. Nie ma pewności, kiedy singiel trafi do sieci, jednak każda z zainteresowanych stron potwierdziła informację dotyczącą numeru. Plotki o kooperacji The Game’a i Peji pojawiły się już kilka tygodni temu, gdy szef RPS Entertainment zapytał swoich fanów na Instastory, czy powinien nagrać numer z raperem z Compton, czy zorganizować występ Lil Pumpa w naszym kraju. Nie jest to zresztą jedyne powiązanie The Game z poznaniakiem w ostatnim czasie. Peja wypowiedział się o dissie Game’a na Eminema, twierdząc:

Stracone 10 minut. Nie rozumiem tego ruchu. Jeżeli chcesz zabrać Emowi ksywkę/alter ego, musisz po prostu zmiażdżyć w utworze. Ten utwór nie ma zbyt wielu dobrych momentów i piszę to jako fan zarówno Game’a, jak i Eminema.

Warto przypomnieć, że Peja i Zbuku nie będą pierwszymi polskimi raperami, którzy stworzyli utwór z The Gamem. Współpracował on już bowiem z Popkiem, z którym nagrał singiel Connect.

Zapowiedź wspólnego utworu The Game’a, Peji i Zbuka

The Game w polsko-amerykańskiej kooperacji

Peja ruszył w trasę koncertową!

Jesteście ciekawi, jak utwór Peja wypada na żywo? Już tej jesieni będzie wiele okazji, by się o tym przekonać! Poznaniak ogłosił bowiem trasę koncertową, podczas której odwiedzi 9 miast. Zacznie od stolicy Wielkopolski, gdzie będzie świętował swoje 46. urodziny. Na swojej trasie odwiedzi:

  • Poznań, Skwer Play, 10 września
  • Wrocław, Akademia Club, 16 września
  • Gdynia, Ucho, 17 września
  • Katowice, P23, 23 września
  • Lublin, Fabryka Kultury Zgrzyt, 30 września
  • Białystok, Klub Gwint, 1 października
  • Bielsko-Biała, Klub Klimat, 7 października
  • Zielona Góra, Klub Studencki WySPa, 8 października
  • Kraków, Klub Kwadrat, 14 października

Bilety na każdy z tych koncertów są dostępne do kupienia na stronie Biletomat.pl.

The Game zaprosił na utwór dwóch polskich raperów: Peję i Zbuka. Efekty tej współpracy poznamy już wkrótce. Sprawdź szczegóły! Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń […]

Kup bilety na trasę koncertową Peja/Slums Attack!

Biletomat.pl
40 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →