fot. materiały prasowe

The Game w polsko-amerykańskiej kooperacji


19 sierpnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

The Game zaprosił na utwór dwóch polskich raperów: Peję i Zbuka. Efekty tej współpracy poznamy już wkrótce. Sprawdź szczegóły!

The Game nagrał z polskimi artystami

Koncert The Game’a w Polsce w tym roku nie odbył się, jednak raper przygotował nie lada gratkę dla polskich fanów. Okazuje się, że nagrał on utwór wraz z Peją i Zbukiem. Nie ma pewności, kiedy singiel trafi do sieci, jednak każda z zainteresowanych stron potwierdziła informację dotyczącą numeru. Plotki o kooperacji The Game’a i Peji pojawiły się już kilka tygodni temu, gdy szef RPS Entertainment zapytał swoich fanów na Instastory, czy powinien nagrać numer z raperem z Compton, czy zorganizować występ Lil Pumpa w naszym kraju. Nie jest to zresztą jedyne powiązanie The Game z poznaniakiem w ostatnim czasie. Peja wypowiedział się o dissie Game’a na Eminema, twierdząc:

Stracone 10 minut. Nie rozumiem tego ruchu. Jeżeli chcesz zabrać Emowi ksywkę/alter ego, musisz po prostu zmiażdżyć w utworze. Ten utwór nie ma zbyt wielu dobrych momentów i piszę to jako fan zarówno Game’a, jak i Eminema.

Warto przypomnieć, że Peja i Zbuku nie będą pierwszymi polskimi raperami, którzy stworzyli utwór z The Gamem. Współpracował on już bowiem z Popkiem, z którym nagrał singiel Connect.

Zapowiedź wspólnego utworu The Game’a, Peji i Zbuka

The Game w polsko-amerykańskiej kooperacji

Peja ruszył w trasę koncertową!

Jesteście ciekawi, jak utwór Peja wypada na żywo? Już tej jesieni będzie wiele okazji, by się o tym przekonać! Poznaniak ogłosił bowiem trasę koncertową, podczas której odwiedzi 9 miast. Zacznie od stolicy Wielkopolski, gdzie będzie świętował swoje 46. urodziny. Na swojej trasie odwiedzi:

  • Poznań, Skwer Play, 10 września
  • Wrocław, Akademia Club, 16 września
  • Gdynia, Ucho, 17 września
  • Katowice, P23, 23 września
  • Lublin, Fabryka Kultury Zgrzyt, 30 września
  • Białystok, Klub Gwint, 1 października
  • Bielsko-Biała, Klub Klimat, 7 października
  • Zielona Góra, Klub Studencki WySPa, 8 października
  • Kraków, Klub Kwadrat, 14 października

Bilety na każdy z tych koncertów są dostępne do kupienia na stronie Biletomat.pl.

The Game zaprosił na utwór dwóch polskich raperów: Peję i Zbuka. Efekty tej współpracy poznamy już wkrótce. Sprawdź szczegóły! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM The Game nagrał […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →