kadr z teledysku "Akacja" / kadr z teledysku "ELOVELO"

Rychu Peja nie zamierza pogodzić się z Tede


17 listopada 2022

Podziel się newsem:

Tede i Peja pozostają w konflikcie od ponad dekady. Poznaniak w ostatnim wywiadzie opowiedział o szansach na zakopanie topora wojennego z warszawiakiem.

Peja o Tede: „Cały czas jestem jego trampoliną”

W ostatni poniedziałek ukazał się kolejny epizod podcastu WojewódzkiKędzierski, którego gospodarzami są oczywiście Kuba Wojewódzki oraz Piotr Kędzierski. Tym razem gościem dziennikarzy był Peja. W dniu emisji raper informował w mediach społecznościowych, że rozmowa będzie zawierać wątki, które zainteresują wielu. Jednym z nich jest właśnie wieloletni beef między nim a TDF-em.

Zobacz: Ten beef nigdy się nie skończy. Tede parodiuje Peję

Andrzejewski jednoznacznie podkreślił, że nie ma zamiaru podawać sobie ręki z Jackiem Granieckim. Poznaniak przekonuje, że nie myśli w ogóle o założycielu Wielkiego Joł, z kolei jego oponent w jego opinii nieustannie żyje wspomnianym konfliktem:

Cały czas jestem dla niego [Tedego – przyp. red.] trampoliną. Jest bardzo żywiołowy, ja nie poświęcam na myślenie o nim nawet dziesięciu sekund. Z mojej strony beef był dosyć honorowy. Wzbudzał emocje dziesięć, dwanaście lat temu. Wtedy też zamknąłem ten temat. Nie jest moim kolegą i nigdy już nie będzie. Na określenie „k*rwa” zapracował głównie nie jako autor dissów w moim kierunku, tylko robiąc zupełnie inne rzeczy. Dla mnie ten typ jest skończony w ludzkim wymiarze. Nie ma szansy na to, żebym podał mu rękę, bo kieruję się innymi zasadami

– mówi Rychu.

Rychu Peja w na żywo. Sprawdź, gdzie kupisz bilety na jego występy

Dyskografię poznańskiej legendy wieńczy obecnie Ricardo z zeszłego roku oraz odświeżona wersja Na legalu?, tj. ** ******. Choć w tym roku na rynku nie ukazało się żadne wydawnictwo Pei, ten regularnie koncertuje. Już jutro założyciel Slums Attack pojawi się w zabrzańskim CK Wiatrak przy ul. Wolności 395. Za dwa tygodnie, dokładnie w sobotę 3 grudnia, raper wystąpi w Klubie Plastelina w Koszalinie. Wejściówki na oba wydarzenia znajdziecie w Biletomat.pl. Zarówno w Koszalinie, jak i w Zabrzu możecie zaopatrzyć się m.in. w bilety VIP. Uprawniają one do poznania artysty w trakcie meet and greet, udziału w próbie oraz otrzymania albumu z autografem.

Tede i Peja pozostają w konflikcie od ponad dekady. Poznaniak w ostatnim wywiadzie opowiedział o szansach na zakopanie topora wojennego z warszawiakiem. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio […]

Kup bilety na koncerty Rycha Pei

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →