kadr z "Koncertowe COMBO 🔈Poznań 🔈Łódź 🔈Warszawa 12-14/05/22"

Rychu Peja wraca do roli wydawcy. Szeregi RPS Enterteyment zasilił Simpson


18 lipca 2022

Podziel się newsem:

Peja reaktywuje RPS Enterteyment? Poznańska legenda przedstawiła nowego podopiecznego, którym jest Simpson.

Peja znowu wydawcą. Raper przedstawia Simpsona

Wczoraj na oficjalnym kanale Pei ukazał się teledysk, w którym poznaniak ogłosił, że wraca do roli wydawcy. Singiel Simpsona zatytułowany Młody kot zapowiada krążek Dzieci Wojny, który nie wiadomo, kiedy pojawi się na rynku fonograficznym. Za muzykę w utworze odpowiada Lot808, natomiast wideo stworzył Brevko Art.

Simpson – Młody Kot

Zobacz: Peja nie narzeka na brak ofert współpracy. Z raperem chcą kooperować nośne zagraniczne ksywy

W sieci nie znajdziecie wiele piosenek świeżo upieczonego zawodnika RPS Enterteyment. W zeszłym roku zawodnik poznańskich Ratajów wystąpił u boku swojego wydawcy w singlu Target z krążka Ricardo. Z kolei na kanale SBM Label dalej dostępny jest teledysk do Stoję sam tu na bicie Friza z października 2017. Simpson współpracował również z Beteo przy singlu Italia z albumu Bejbi.

RPS Enterteyment wystartowało w 2010 roku, wydając debiutancki krążek Kobry Na żywo z miasta grzechu. W kolejnych latach Peja wydawał m.in. Vixena (Rozpalić tłum, Kontinuum, Loco Tranquilo), Kroolika Underwooda, Buczera czy 0,7 na dwóch Kobry i Bezczela.

Kobra x Bezczel – 0,7 na dwóch – odsłuch albumu

Peja zagra w największych miastach w Polsce. Sprawdź, gdzie kupisz bilety

Choć Peja w trakcie wakacji planuje odwiedzić Lech Polish Hip-Hop Festival, poznaniak ruszy w trasę Na legalu TOUR 2022 dopiero na przełomie lata i jesieni. 10 września w Poznaniu Rychu będzie świętować swoje czterdzieste szóste urodziny, po czym pojedzie w Polskę. Raper ma w planach odwiedzić m.in. Wrocław, Białystok, Kraków i Zieloną Górę. Bilety na koncerty Pei znajdziecie na Biletomat.pl. Nie zwlekajcie z zakupem, liczba wejściówek jest ograniczona!

Peja & Slums Attack – Na legalu TOUR 2022 – sprawdź daty

  • 10 września – Skwer Play – Poznań
  • 16 września – Akademia Club – Wrocław
  • 23 września – P23 – Katowice
  • 1 października – Klub Gwint – Białystok
  • 7 października – Klub Klimat – Bielsko-Biała
  • 8 października – Klub Studencki WySPa – Zielona Góra
  • 14 października – Klub Kwadrat – Kraków

Najnowszy album Rycha to powrót do klasycznych brzmień z lat 90-tych wzbogaconych o żywe instrumenty, na których stary, dobry Rychu sprawdza się najlepiej. Jako inspirację artysta podaje swoje wcześniejsze dokonania, do których chętnie sięga budując własną muzyczną teraźniejszość. Przykład stanowi utwór Mój rap moja rzeczywistość 2 będący kontynuacją opowieści sprzed 20 lat.

– czytamy w opisie wydarzenia.

Peja reaktywuje RPS Enterteyment? Poznańska legenda przedstawiła nowego podopiecznego, którym jest Simpson. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię Durex Peja znowu wydawcą. Raper przedstawia Simpsona Wczoraj na oficjalnym […]

Peja & Slums Attack - kup bilety na koncerty w całej Polsce

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →