Kadr z teledysku „Maybach”

Peja nie narzeka na brak ofert współpracy. Z raperem chcą kooperować nośne zagraniczne ksywy


30 czerwca 2022

Podziel się newsem:

Peja podzielił się za pośrednictwem Facebooka informacją, jakie propozycje współprac znajdują się w jego skrzynce mailowej. Sprawdź!

Kto z zagranicy chce współpracować z Peją?

Peja nie narzeka na brak ofert współpracy. Z raperem chcą kooperować nośne zagraniczne ksywy
źródło: Facebook

Oczywiście nie jest to pierwsza sytuacja, która świadczy o tym, że poznaniak jest rozpoznawalnym artystą na polu międzynarodowym. W 2011 roku ścieżki Peji, O.S.T.R.-a i DJ-a Decksa przecięły się z raperem Jeru The Damają, który zasłynął ze współpracy z duetem Gang Starr. Trzech Polaków i Amerykanin nagrali wspólnie utwór Oddałbym z albumu Reedukacja. Potem raz jeszcze spotkali się razem na tracku – tym razem w 2014 roku, przy okazji kawałka Full Time Job. Peja ma za sobą również szereg występów na jednej scenie u boku takich ksyw, jak Ice T czy Public Enemy. W 2003 roku był nominowany do Europejskiej Nagrody Muzycznej MTV dla najlepszego polskiego wykonawcy.

Slums Attack feat. O.S.T.R. & Jeru the Damaja – Oddałbym (prod. DJ. Decks)

Peja rusza w trasę koncertową!

Już 9 lipca wystartuje specjalna trasa koncertowa Peji. Na liście przystanków artysty znalazł się rzecz jasna jego rodzinny Poznań, w którym to mieście będzie celebrował koncertem swoje 46 urodziny. Dokładny rozkład jazdy trasy prezentuje się następująco:

Koncerty Peji – kiedy i w jakich miastach?

  • 9 lipca – Bytom – Saturator
  • 23 lipca – Bielsko-Biała – Klub Klimat
  • 10 września – Poznań – Skwer Play
  • 16 września – Wrocław – Akademia Club
  • 23 września – Katowice – P23
  • 1 października – Białystok – Klub Gwint
  • 8 października – Zielona Góra – Klub Studencki WySPa

Bilety na każdy event zaplanowany przez Peję znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

peja
Peja, źródło: kadr z teledysku Next level

Przeczytaj także: Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem Mewa promuje nową kampanię Sprite’a

Peja podzielił się za pośrednictwem Facebooka informacją, jakie propozycje współprac znajdują się w jego skrzynce mailowej. Sprawdź! Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię Durex Kto z zagranicy chce […]

BILETY NA KONCERTY PEJA & SLUMS ATTACK

Biletomat.pl
40 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →