“Czarny Psalm” – posłuchajcie singla z nadchodzącego albumu Peji

Obserwuj nas na instagramie:

Peja w końcu udostępnia pierwszy singiel z długo wyczekiwanego krążka pt. Black Album, którego premiera zapowiedziana jest na drugą połowę września.

Pora na danie główne

Black Album, to krążek, który Peja zapowiadał już na początku tego roku. Natomiast pod koniec maja informowaliśmy Was o tym, że kolejne wydawnictwo w dyskografii poznańskiego rapera, będzie miało swoją premierę już 17 września.

Jeszcze przed udostępnieniem singla z długogrającego materiału, Peja przygotował dla swoich fanów przystawkę w formie EP’ki 2050. Minialbum był uczczeniem wieloletniej współpracy Peji i Magiery, która trawa od blisko 20 lat. Na przestrzeni 8 nowych utworów, dostaliśmy kawał solidnego materiału, gdzie znalazło się miejsce dla klasycznych bitów, ale także tych nowoszkolnych.

Peja – SMOG

Dziś do sieci w końcu trafił pierwszy numer zapowiadający Black Album, a jest nim Czarny Psalm. Wybór tego kawałka na singiel nie jest przypadkowy, ponieważ ma on za zadanie wprowadzić nas w klimat, w jakim osadzony jest nowe długogrające wydawnictwo Peji.

peja
Peja/Slums Attack – Czarny Psalm – okładka singla

Peja – Czarny Psalm

Tak jak pisałem wyżej, premiera krążka przewidziana jest na 17 września. W tym samym czasie powinniśmy spodziewać się także biografii rapera, za którą odpowiada Artur Rawicz. Natomiast, preorder albumu rusza już pod koniec lipca.

Ostatnim longplay’em w dyskografii Peji jest G.O.A.T. wydane we wrześniu 2019 roku. Wśród gości na płycie znaleźli się między innymi PiHAvi, czy Hans z 52 Dębiec. Krążek, a także EP’kę 2050 możecie w dalszym ciągu zamawiać ze strony pejaslumsattack.com.

Peja w końcu udostępnia pierwszy singiel z długo wyczekiwanego krążka pt. Black Album, którego premiera zapowiedziana jest na drugą połowę września. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →