miniatura teledysku „Elovelo”

Tede publikuje długo oczekiwany hołd dla miłośników rowerów


23 września 2022

Podziel się newsem:

Po wielu zapowiedziach Tede publikuje utwór, w którym opisuje swoją kolejną zajawkę. Elovelo to jednocześnie zapowiedź kolejnej płyty Jacka Granieckiego.

Kolejna z zajawek Tedego doczekała się wzmianki w jego piosence

Dziś o północy w serwisach streamingowych zadebiutował utwór ELOVELO Tedego, który nie tylko został przez niego napisany, ale również wyprodukowany. Mix i mastering wykonał natomiast Sir Mich. W południe na kanale TEDEWIZJA opublikowano klip, za który odpowiada Łukasz Balcerzak. W teledysku wystąpili m.in. Sot, Borixon i Qry. Ujęcia zarejestrowano w Warszawie i Amsterdamie.

Zobacz: Tede i Chris Carson całe lato przesiedzieli na osiedlu

Mało który raper może pochwalić się taką ilością autentycznych zajawek jak TEDE. Sympatia do butów, samochodów, muzyki, a od jakiegoś czasu też do rowerów to prawdziwe wizytówki warszawskiego rapera, które pozostawiają ślady swojej obecności w twórczości reprezentanta Kabat.
Tym razem to właśnie jednoślady doczekały się prawdziwego hołdu w postaci bangera dedykowanego rowerom i ich właścicielom z neobumbapowym brzmieniem, którego autorem jest, uwaga, sam TEDE. Zajawka kipi!

– czytamy w opisie.

Tede – ELOVELO

Powyższy singiel zapowiada następcę ESPEOERTE 0121 z zeszłego roku. Nie wiadomo jednak, kiedy krążek 3H: HAJP HAJS HEJT ujrzy światło dzienne. Wydawcy zapewniają, że premiera nastąpi „niebawem”.

Tede i O.S.T.R. zagrają wspólny koncert we Wrocławiu. Sprawdź, gdzie kupisz bilety

Już w najbliższą niedzielę (25 września) Jacek Graniecki razem z Adamem Ostrowskim zapraszają na pokład, by razem wyruszyć w trzygodzinny rejs po Odrze. Wydarzenie rozpocznie się o 15:00 na Bulwarze Dunikowskiego we Wrocławiu. Oprócz O.S.T.R.-a i TDF-a na statku pojawi się także ekipa Wielkie Joł. Wejściówki na BOAT: TEDE + O.S.T.R. we Wrocławiu znajdziecie na Biletomat.pl. Liczba wejść jest mocno ograniczona, tak że nie zwlekajcie z zakupem!

Po wielu zapowiedziach Tede publikuje utwór, w którym opisuje swoją kolejną zajawkę. Elovelo to jednocześnie zapowiedź kolejnej płyty Jacka Granieckiego. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. […]

Kup bilet na BOAT: TEDE + O.S.T.R. | WROCŁAW

Biletomat.pl
89 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →