kadr z 6. odcinka „Tedenoveli"

Tede, a raczej Biały Kieł nagrał z El Mayo


25 lipca 2022

Podziel się newsem:

W nowym odcinku vloga Tedego, zatytułowanym Tedenovela, pojawił się jeden z najbardziej znanych polskich influencerów, Daniel Majewski. Według tego, co obaj twierdzą, nagrali wspólnie utwór.

Tede youtuber

W ostatnim czasie Tede bardzo zintensyfikował swoją działalność vlogową za sprawą regularnego prowadzenia formatu Tedenovela. W ostatnim odcinku pojawił się znany influencer związany z rozwojem fizycznym, a także osobistym, Daniel Majewski. Według tego, co twierdzi TDF obaj panowie, pod pseudonimami Biały Kieł oraz El Mayo, nagrali wspólnie utwór:

Bardzo miły gościu. Bardzo miły czas w studiu. Porobiliśmy se jajca. Rezultaty, czyli to, co nagraliśmy już wkrótce. Mam świadomość tego, że niektórym mogło to sprasować bańkę i rozj*bać łeb. Piszcie w komentarzach czy dobrze odj*bałem.

Czekacie na to, żeby usłyszeć to niecodzienne połączenie?

TEDENOVELA EL MAYO FEAT. BIAŁY KIEŁ, NOWY MERCH, KRĘCIMY KLIP DO ELO VELO [S01E06]

Zapracowane lato Tedego

Od lat Tede ma zapracowane każde lato. Ciężko się dziwić, ilość wydanych przez niego przez całą karierę hitów zobowiązuje. Jego twórczość wciąż cieszy się sporą popularnością, stąd raper wyrusza w solową trasę, na której zatrzyma się 19 sierpnia w Krakowie, a także 26 sierpnia we Wrocławiu. Raper wystąpi podczas Lech Polish Hip-Hop Festival 2022, który odbędzie się między 11 a 13 sierpnia w Płocku. To jeden z największych hip-hopowych festiwali w Polsce. Impreza wraca po ponad dwóch latach przerwy spowodowanej pandemią koronawirusa. Oprócz Tedego wystąpi blisko 100 innych artystów, wśród których znajdują się: Quebonafide w jednym z ostatnich koncertów w karierze, duet PRO8L3M z projektem Art Brut na żywo (gościnnie Majka JeżowskaWanda i BandaMartyna Jakubowicz), wytwórnia QueQuality z showcasem, BedoesSokółPezet czy Białas. Karnety oraz bilety jednodniowe na Lech Polish Hip-Hop Festival 2022 są dostępne do kupienia na stronie Biletomat.pl. Nie czekajcie na ostatni moment! Liczba karnetów trzydniowych jest ograniczona.

W nowym odcinku vloga Tedego, zatytułowanym Tedenovela, pojawił się jeden z najbardziej znanych polskich influencerów, Daniel Majewski. Według tego, co obaj twierdzą, nagrali wspólnie utwór. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Mata przerwał wydawniczą ciszę! Co nowego wydał? Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący […]

Tede na Lech Polish Hip-Hop Festival 2022!

Biletomat.pl
150 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →