Mr. Polska opowiada o pamiętnym koncercie na Open’erze w drugim odcinku z serii Tourbus


03 grudnia 2020

Podziel się newsem:

Tourbus, to kultowy hip-hopowy cykl, w którym poznamy historie, które miały miejsce podczas tras koncertowych raperów. Gościem drugiego odcinka jest Mr. Polska.

Reklama

Tourbus, czyli zbiór anegdot i zakulisowych historii

Niedawno informowaliśmy Was o tym, że Popkiller wraz ze wsparciem aplikacji Tango, powrócił z wyjątkowym cyklem. Moment powrotu nie jest przypadkowy. Obecnie głód koncertów rośnie w nas z dnia na dzień, więc Tourbus jawi się jako idealna propozycja, aby choć trochę przypomnieć sobie koncertowy klimat.

Ponadto, Tourbus to także kopalnia anegdot, wspomnień i zakulisowych historii, opowiadanych przez najpopularniejszych raperów w Polsce. Pierwszym gościem, po prawie dwuletniej przerwie, był Liroy, który opowiedział między innymi historię o tym, jak antyterroryści zawinęli go ze sceny podczas koncertu.

Tourbus – Liroy

Mr. Polska i Diplo na jednej scenie?

Drugim gościem, który wsiadł do Tourbusa jest Mr. Polska. Polsko-holenderski raper opowiedział w programie historię swojego niespodziewanego występu podczas Open’er Festival w 2019 roku. Przypomnijmy, że raper pojawił się na main stage’u u boku Diplo, z którym zna się od wielu lat.

Podczas swojego krótkiego występu Mr. Polska zagrał swoje ówczesne hity, czyli Jagodzianki i Sikam Szampan. Zresztą, sprawdźcie sami, co autor między innymi De Sloper miał jeszcze do powiedzenia w najnowszym odcinku Tourbus.

Tourbus – Mr. Polska

W czerwcu tego roku, na rynek trafił debiutancki polskojęzyczny krążek Mr. Polski zatytułowany Bajki Na Dobranoc. Oprócz słynnego już Sikam Szampan, znalazły się na nim takie numery jak Pistolet, Ferrari czy Czarny Dres. Wśród gości nie zabrakło także głośnych nazwisk. Z polskich raperów usłyszeliśmy między innymi Malika Montanę, Kizo, Kabe, Bedoesa czy Young Igi’ego. Natomiast jeżeli chodzi o zagranicznych gości, to swoje zwrotki położyli Bizzey, a także Ronnie Flex. Całość możecie odsłuchać poniżej.

Mr. Polska – Bajki Na Dobranoc – odsłuch albumu


Wszystkie odcinki Tourbus zobaczysz w aplikacji Tango!

Tourbus powstał dzięki współpracy Popkillera i Tango App. Zatem, jeżeli chcecie być na bieżąco z całym cyklem, to odsyłamy Was właśnie do aplikacji Tango.

tango widzimy się na mieście

Tourbus, to kultowy hip-hopowy cykl, w którym poznamy historie, które miały miejsce podczas tras koncertowych raperów. Gościem drugiego odcinka jest Mr. Polska. Tourbus, czyli zbiór anegdot i zakulisowych historii Niedawno informowaliśmy Was o tym, że Popkiller wraz ze wsparciem aplikacji Tango, powrócił z wyjątkowym cyklem. Moment powrotu nie jest przypadkowy. Obecnie głód koncertów rośnie w […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.