Kadr z teledysku „Mój dom”

Kabe udostępnia drugi singiel z nowej płyty. Gościnnie Mr. Polska

Podziel się newsem:

W sieci znalazł się kolejny singiel pochodzący z płyty King Kong, nowego wydawnictwa od Kabe. Do kawałka dołączony jest także teledysk.

Kabe ft. Mr Polska – Mój dom

Bit do kawałka wyprodukował Opiat, który odpowiada za wszystkie podkłady na nowej płycie Kabe. Mixem i masteringiem zajął się Szwed SWD. Teledysk to dzieło 404Media.

King Kong już wkrótce na streamingach

Premiera nowego albumu Kabe tuż za rogiem. Będzie to trzecia solówka w dyskografii artysty. Preoder dostępny jest na stronie QueQuality. Na stronie oprócz fizycznej kopii krążka dostępny jest także dedykowany merch.

King Kong to trzeci, solowy album Kabe, który ukaże się na rynku nakładem wytwórni QueQuality 17 czerwca 2022 roku. W tekstach znajdziemy dużo dojrzałych przemyśleń i obserwacji, pokazujących drogę rapera od legalnego debiutu, do albumu zamykającego trylogię.

Krążek w całości wyprodukował Opiat, producent znany słuchaczom z poprzednich albumów Kabe. Layout albumu jest dziełem LUK.KOPE, a opiera się na fantastycznych zdjęciach wykonanych przez Bartka M.

– przekonuje wydawca
Kabe prezentuje singiel "King Kong" i rusza z preorderem albumu
Kabe – „King Kong”, okładka albumu, QueQuality 2022

Mowgli i Albinos były ogromnym sukcesem

Artysta wychowany we Francji na polskim rynku rapowym zadebiutował w 2020. Był wówczas reprezentantem Stoprocent, wytwórni, która wtedy jeszcze należała do Winiego. Szybko stał się jej najbardziej rozpoznawalnym członkiem – debiutancki album Albinos, promowany singlem Skiety&Klapki, zapewnił mu ten status. Jego następny krążek, zamykający obecnie dyskografię Mowgli, wyszedł już nakładem QueQuality i otrzymał platynowe wyróżnienie od ZPAV-u. Nic nie wskazuje na to, żeby rozwój popularności rapera miał zwolnić. Pierwszy singiel promujący jego najnowsze wydawnictwo zdobył ponad milion wyświetleń w ciągu czterech tygodni od swojej premiery.

Przeczytaj także: Żabson wyda nową płytę jeszcze w tym roku! Raper zdradził swoje plany

W sieci znalazł się kolejny singiel pochodzący z płyty King Kong, nowego wydawnictwa od Kabe. Do kawałka dołączony jest także teledysk. Kabe ft. Mr Polska – Mój dom Bit do kawałka wyprodukował Opiat, który odpowiada za wszystkie podkłady na nowej płycie Kabe. Mixem i masteringiem zajął się Szwed SWD. Teledysk to dzieło 404Media. King Kong […]

Kabe na Diversity Festival 2022 w Łukowie!

Biletomat.pl
109 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →