kadr z klipu do utworu Skolima „Wyglądasz idealnie"

Oto 10 najpopularniejszych teledysków w Polsce w 2022 roku


01 grudnia 2022

Podziel się newsem:

Portal Wirtualne Media opublikował listę 10 najpopularniejszych teledysków 2022 roku w Polsce. Lider zestawienia zaskakuje.

Najpopularniejszy teledysk w 2022 roku? Spore zaskoczenie

Kontynuujemy podsumowania 2022 roku pod kątem suchych statystyk. Portal Wirtualne Media opublikował listę 10 najpopularniejszych teledysków w Polsce w 2022 roku w serwisie YouTube. Po raz kolejny, jeśli chodzi o liczbę reprezentantów konkretnych gatunków muzycznych, obyło się bez zaskoczeń. Aż 7 klipów można zaliczyć do bardzo szeroko pojętej muzyki rap. Jednak to nie do przedstawiciela najpopularniejszego gatunku muzycznego w Polsce należy najchętniej oglądany klip. Aż 95 milionów odsłon wygenerował teledysk do utworu Wyglądasz idealnie autorstwa Skolima. Jest to osiągnięcie tym bardziej imponujące, że klip ukazał się w maju, więc na zebranie tak gigantycznej liczby wyświetleń artysta potrzebował nie 11, a zaledwie 6 miesięcy. Do popularności wideo do Wyglądasz idealnie z pewnością przyczyniła się także popularność utworu na TikToku.

Skolim – Wyglądasz idealnie

Nie tylko SBM Label

Żaden raper nie wydał co prawda najpopularniejszego teledysku w 2022 roku, jednak na liście nie brakuje przedstawicieli tego gatunku muzycznego. Co zaskakujące, zaledwie jeden z klipów pochodzi z kanału SBM Label, który zdominował podsumowania Spotify. Lawenda całej ekipy SB Maffija trafiła na 4. miejsce. A co przed nimi? Na 2. miejscu zestawienia zameldował się Mr. Polska ze swoimi Złotymi Tarasami, natomiast na 3. Kubańczyk i Tribbs, w reinterpretacji hitu Krzysztofa Krawczyka Ostatni raz zatańczysz ze mną. Poniżej znajdziecie pełną listę 10 najpopularniejszych teledysków w 2022 roku w Polsce:

  1. Skolim Wyglądasz idealnie
  2. Mr. PolskaZłote tarasy
  3. TribbsOstatni raz zatańczysz ze mną feat. Kubańczyk
  4. SB MaffijaLawenda
  5. Smolasty & 730HunchoPijemy Za Lepszy Czas
  6. Malik Montana x DaChoyce & The PlugJetlag
  7. Sanah i Kwiat JabłoniSzary świat
  8. Sanah i Dawid PodsiadłoOstatnia nadzieja
  9. Gibbs x KiełasPiękny świat
  10. AlbertoLa Manga feat. Josef Bratan

Portal Wirtualne Media opublikował listę 10 najpopularniejszych teledysków 2022 roku w Polsce. Lider zestawienia zaskakuje. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Najpopularniejszy teledysk w 2022 […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →