fot. kadr z teledysku

Skolim rozgrzeje dla Was Bolesławiec


31 lipca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Skolimowi udało się połączyć wiele artystycznych pól. Obecnie podbija on muzyczny rynek, którego przedsmak możecie usłyszeć już niebawem w Bolesławcu.

Disco polo przejmuje głośniki

Skolim to znany aktor oraz wykonawca muzyki disco polo i dance. Szerszej publiczności dał się poznać przez rolę Patryka w serialu TVP Barwy Szczęścia, występował także w innych produkcjach – między innymi w filmach: Dziewczyny ze Lwowa i Echo serca. Jako Skolim podbija obecnie rynek muzyki tanecznej, co, patrząc jak na razie na wyświetlenia na platformie YouTube, udaje mu się znakomicie.

Przeczytaj także: Hip-hop na ekrany. Zadra wystartuje na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni

Skolim
fot. luxart

25-latek swoją muzyczną karierę rozpoczął w 2017 roku. Artysta na swoim koncie ma już kilka przebojów disco polo, które z dnia na dzień stale powiększają swoje liczby wyświetleń. Fani wokalisty znają go między innymi z piosenek Całuj mnie czy Moja Dama.

Przeczytaj także: Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że by nagrał

Aktor jest również szczęśliwym ojcem dwóch wspaniałych synów. Starszy z nich, Jaś, przyszedł na świat w styczniu 2020 roku a drugi, Antoni – w sierpniu 2021 roku. Konrad Skolimowski jest stale związany ze swoją narzeczoną Aleksandrą Sarnecką.

SKOLIM – Wyglądasz Idealnie, posłuchaj!

Kup bilet na koncert Skolima 13 sierpnia w Bolesławcu!

Jeśli więc jesteście zainteresowani koncertem Skolima, to już niedługo będziecie mieli ku temu idealną okazję, by posłuchać wokalisty na żywo. Zagra on bowiem w Bolesławcu w Klubie Imperium już 13 sierpnia. Bilety możecie kupić już teraz na stronie Biletomat.pl.

Skolimowi udało się połączyć wiele artystycznych pól. Obecnie podbija on muzyczny rynek, którego przedsmak możecie usłyszeć już niebawem w Bolesławcu. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Disco polo przejmuje głośniki […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →