materiały prasowe

Mr. Polska prześcignął Matę w zestawieniach słuchalności Spotify

Obserwuj nas na instagramie:

Złote Tarasy, czyli najnowszy singiel Mr. Polski to niekwestionowany hit. Wykręca nie tylko zawrotne wyniki na YouTubie – okazuje się, że za jego sprawą raperowi przybyło tylu słuchaczy w skali miesiąca na Spotify, że stał się na tej platformie bardziej popularny od Maty. Sprawdź szczegóły.

Kogo najchętniej słuchają Polacy i dlaczego Mr. Polski?

  1. sanah – 2237311
  2. Malik Montana – 2033003
  3. Mr. Polska – 1970336
  4. Mata – 1969230

Oto czworo najchętniej słuchanych polskich artystów według najnowszego zestawienia serwisu Spotify. Jak widzimy, ponad raperami góruje tylko sanah – hip-hop wciąż pozostaje w naszym kraju najpopularniejszym gatunkiem. Mr. Polska w tym zestawieniu wylądował dość nagle – znaczną część tego sukcesu zawdzięcza niedawno wydanej piosence Złote Tarasy, która jest bardzo popularna na TikToku.

Podczas sesji studyjnej zażartowałem i zacząłem śpiewać Hej suczki. Zastanawiałem się, czy to zabawne i dopasowane do klimatu piosenki, którą akurat wtedy tworzyłem. Kawałek Hej Suczki kojarzy mi się z dawnymi czasami, kiedy jako dziecko jeździłem do Polski na wakacje z rodzicami. W momencie, kiedy było już gotowe demo Złotych Tarasów, wysłałem je do kilku znajomych – ich feedback był bardzo pozytywny, pokochali klimat tego utworu. Postanowiłem zadzwonić do Donia, żeby poprosić go o możliwość wykorzystania refrenu Hej Suczki. Spotkaliśmy się z Doniem podczas kręcenia klipu do „Złotych Tarasów”, to był niesamowity weekend.

Klip to tak naprawdę dzień z życia Mr. Polska. Pokazuje mój styl. Nie wydawałem muzyki przez kilka miesięcy, więc chciałem zrobić coś specjalnego dla moich fanów i wpadłem na pomysł, żeby zaprosić ich do teledysku. Każdy miał za zadanie pokazania swojego dnia z życia do mojego utworu za pomocą TikToka. Bardzo cieszę się, że mogliśmy stworzyć razem to wideo.

– mówi Mr. Polska o swoim hicie

Mr. Polska – Złote Tarasy (Prod. Abel De Jong)

Przeczytaj także: Kinny Zimmer chwali się Zegarkiem ze Szwajcarii

Złote Tarasy, czyli najnowszy singiel Mr. Polski to niekwestionowany hit. Wykręca nie tylko zawrotne wyniki na YouTubie – okazuje się, że za jego sprawą raperowi przybyło tylu słuchaczy w skali miesiąca na Spotify, że stał się na tej platformie bardziej popularny od Maty. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →