Kadr z teledysku „Złote Tarasy”

Mr. Polska najpopularniejszym polskim artystą według Spotify

Podziel się newsem:

Niekwestionowany sukces Złotych Tarasów kręci się dalej. Niedawno pisaliśmy o fakcie, że Mr. Polska prześcignął Matę w zestawieniach słuchalności popularnych platform streamingowych. Artysta się na tym nie zatrzymał – znalazł się ponad resztą twórców z czołówki.

Jakich artystów najchętniej słuchają Polacy?

  1. sanah – 2 237 311
  2. Malik Montana – 2 033 003
  3. Mr. Polska – 1 970 336
  4. Mata – 1 969 230

Tak prezentowało się podium największej popularności na streamingach jeszcze parę dni temu. Mr. Polska już wtedy odniósł ogromny sukces – znalazł się w zestawieniu ponad Matą. Na dzień dzisiejszy liczby te uległy zmianie, ponieważ obecnie na pierwszym miejscu znajduje się autor Złotych Tarasów. Artysta posiada ponad 2 miliony słuchaczy. Pod nim znajduje się sanah, która ma ich 20 tys. mniej, na trzecim miejscu jest natomiast Mata z 1,98 mln.

Nie mamy co do tego wątpliwości – swój sukces Mr. Polska zawdzięcza głównie Złotym Tarasom. Piosenkę odsłuchano już prawie 15 milionów razy.

Mr. Polska – Złote Tarasy (Prod. Abel De Jong)

Podczas sesji studyjnej zażartowałem i zacząłem śpiewać Hej suczki. Zastanawiałem się, czy to zabawne i dopasowane do klimatu piosenki, którą akurat wtedy tworzyłem. Kawałek Hej Suczki kojarzy mi się z dawnymi czasami, kiedy jako dziecko jeździłem do Polski na wakacje z rodzicami. W momencie, kiedy było już gotowe demo Złotych Tarasów, wysłałem je do kilku znajomych – ich feedback był bardzo pozytywny, pokochali klimat tego utworu. Postanowiłem zadzwonić do Donia, żeby poprosić go o możliwość wykorzystania refrenu Hej Suczki. Spotkaliśmy się z Doniem podczas kręcenia klipu do Złotych Tarasów, to był niesamowity weekend.

Klip to tak naprawdę dzień z życia Mr. Polska. Pokazuje mój styl. Nie wydawałem muzyki przez kilka miesięcy, więc chciałem zrobić coś specjalnego dla moich fanów i wpadłem na pomysł, żeby zaprosić ich do teledysku. Każdy miał za zadanie pokazania swojego dnia z życia do mojego utworu za pomocą TikToka. Bardzo cieszę się, że mogliśmy stworzyć razem to wideo.

– mówi artysta o swoim hicie

Niekwestionowany sukces Złotych Tarasów kręci się dalej. Niedawno pisaliśmy o fakcie, że Mr. Polska prześcignął Matę w zestawieniach słuchalności popularnych platform streamingowych. Artysta się na tym nie zatrzymał – znalazł się ponad resztą twórców z czołówki. Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →