kadr z teledysku „Mój dom"

Kabe prezentuje tracklistę nowej płyty. Premiera „King Konga” w czerwcu

Podziel się newsem:

Kabe szykuje się do wydania kolejnego albumu w QueQuality. Raper podzielił się ze słuchaczami tracklistą najnowszego wydawnictwa, które nazwał King Kong.

Mamy tracklistę nowej płyty Kabe

Wczoraj w mediach społecznościowych zawodnika QueQuality ukazał się post, w którym Kabe udostępnił tracklistę King Konga.

Zobacz: Kabe udostępnia drugi singiel z płyty. Gościnnie Mr. Polska

Na albumie znajdzie się dwanaście piosenek, a połowa z nich zawierać będzie gościnne występy. Na razie wiadomo tylko, że obok gospodarza pojawią się Mr. Polska i Danzel. W komentarzach można znaleźć przypuszczenia, że kolejnymi artystami obecnymi na krążku mogą być m.in. Avi, Miszel lub Paluch. Za produkcję całego materiału odpowiada Opiat.

Kabe – King Kong – tracklista albumu

 1. Intro
 2. King Kong
 3. W cenie feat. ?
 4. Opinel feat. ?
 5. Wyspy
 6. Vivaldi feat. ?
 7. Cały hajs feat. Danzel
 8. Sezon
 9. To i to feat. ?
 10. Mój dom feat. Mr. Polska
 11. Dziś nie
 12. Outro

Trwa przedsprzedaż albumu

King Kong to już trzeci solowy materiał Kabe. Premierę krążka zaplanowano na 17 czerwca. Płyta ukaże się nakładem QueQuality, a w sklepie wytwórni cały czas trwa przedsprzedaż wydawnictwa oraz specjalnie przygotowanego merchu. Fani rapera mogą zaopatrzyć się w dres oraz koszulkę przygotowaną specjalnie na potrzeby promocji płyty. Sam album dostępny jest w dwóch wariantach: premium oraz deluxe.

Pakiet premium składa się z płyty, dedykowanego pudełka, wlepek, torby taktycznej, militarnych rzep oraz dwóch sekretnych przedmiotów. Pośród osób, które zakupiły Premium Box, zostanie wylosowana jedna, która otrzyma również rare item o wartości trzydziestu tysięcy złotych. Zestaw deluxe ogranicza się do płyty, wlepek oraz dedykowanego opakowania.

kabe king kong quequality
okładka albumu King Kong, fot. Bartek M., QueQuality 2022

Kabe pojawi się podczas Lech Polish Hip-Hop Festival 2022. Sprawdź, gdzie kupisz bilety

Między 11 a 13 sierpnia w Płocku ponownie odbędzie się jedna z największych hip-hopowych imprez w kraju. Lech Polish Hip Hop Festival 2022 (wcześniej Polish Hip Hop Festival) znów odbędzie się w Plaży nad Wisłą przy ul. Rybaki. Niedawno ogłoszono pierwszą trzydziestkę artystów, a to dopiero początek ogłoszeń. Karnety oraz bilety jednodniowe na Lech Polish Hip-Hop Festival 2022 znajdziecie na Biletomat.pl. Nie czekajcie na ostatni moment! Liczba karnetów trzydniowych jest ograniczona.

Przeczytaj także: Lech Polish Hip-Hop Music Awards zmienia lokalizację. Gala zawita w Płocku. Zmiany także w Polish Hip-Hop Festivalu

Przez ponad dwa lata pracowaliśmy nad tym, abyście otrzymali najlepszy festiwal hip-hopowy w historii. Nie lubimy półśrodków, dlatego w tym roku czekają na Was rewolucyjne zmiany. Line-up wypchany po brzegi (kolejne ogłoszenia artystów już niedługo), nowe sceny, masa stref, dodatkowe pole namiotowe oraz liczne niespodzianki. Do zobaczenia w Płocku. Elooo!

– czytamy w opisie wydarzenia.

W pierwszej puli ogłoszeń znaleźli się: OKI, Kukon, Hodak, Catchup, Miły ATZDwa Sławy, Gruby Mielzky, PRO8L8M, Sokół, Ero JWP, Łajzol, JETLAGZ, Dziarma, Young Igi, Zdechły Osa, BARTO KATT, Avi x Louis Villain, Kaz Bałagane, Sarius, Małpa, PlanBe, TUZZA, Spółka ZOO [Frosti, Berson, Włodar, Mario], Feno, Paluch, Słoń, Jeden, Jacuś, Lipa, Joda, Guzior, Kabe.

Kabe szykuje się do wydania kolejnego albumu w QueQuality. Raper podzielił się ze słuchaczami tracklistą najnowszego wydawnictwa, które nazwał King Kong. Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło już dostępny Sentino zakończył i wznowił karierę w niecałe […]

Kabe zagra podczas LECH POLISH HIP-HOP FESTIVAL 2022

Biletomat.pl
150 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →