kadr z teledysku „Złote Tarasy”

Długo wyczekiwany hit TikToka już jest! Mr. Polska publikuje remix „Złotych Tarasów” z Kachą


04 listopada 2022

Podziel się newsem:

Mr. Polska połączył siły z Kachą z Coals, nagrywając remix jednego ze swoich hitów. Projekt powstał dzięki… TikTokowi.

Złote Tarasy doczekały się remixu

Dziś o północy w serwisach streamingowych zadebiutował remix Złotych Tarasów Mr. Polski. W nowej wersji hitu obok rapera wystąpiła Kacha, członkini duetu Coals. Autorem bitu niezmiennie pozostaje Abel de Jong. Twórcy poinformowali, że dziś pojawi się również teledysk.

Mr. Polska feat. Kacha – Złote Tarasy Remix

Zobacz: Mr. Polska gubi się w mieście. Subway Surfer to nowy jesienny letniaczek

Choć utwór dopiero dziś trafił do Internetu, prace nad nim trwały od dłuższego czasu, a wszystko dzięki TikTokowi. 23 września Kacha opublikowała na platformie krótkie wideo, w którym pokazała, jak by brzmiały Złote Tarasy, gdyby w nich wystąpiła. Trzy dni później Mr. Polska napisał komentarz pod wideo, w którym poinformował, że wysłał jej na Instagramie wiadomość, która najpewniej była początkiem współpracy. Wideo od września obejrzano ponad dwa miliony razy. Wokalistka zebrała pod nim niemal sto pięćdziesiąt tysięcy polubień.

@discopololajf

♬ dźwięk oryginalny – discopololajf

Oryginał to prawdziwy hit

Pierwotna wersja Złotych Tarasów trafiła w ręce słuchaczy na początku kwietnia. Od tego momentu na Spotify piosenka przebiła już czterdzieści i pół miliona odtworzeń. Kolejne sześćdziesiąt sześć milionów wyświetleń widnieje pod teledyskiem. W wideo oprócz gospodarza wystąpił Doniu, ponieważ wykorzystano fragment utworu Hej suczki.

Podczas sesji studyjnej zażartowałem i zacząłem śpiewać Hej suczki. Zastanawiałem się, czy to zabawne i dopasowane do klimatu piosenki, którą akurat wtedy tworzyłem. Kawałek Hej Suczki kojarzy mi się z dawnymi czasami, kiedy jako dziecko jeździłem do Polski na wakacje z rodzicami. W momencie, kiedy było już gotowe demo Złotych Tarasów, wysłałem je do kilku znajomych – ich feedback był bardzo pozytywny, pokochali klimat tego utworu. Postanowiłem zadzwonić do Donia, żeby poprosić go o możliwość wykorzystania refrenu Hej Suczki. Spotkaliśmy się z Doniem podczas kręcenia klipu do Złotych Tarasów, to był niesamowity weekend

– wspomina autor.

Mr. Polska – Złote Tarasy

Mr. Polska połączył siły z Kachą z Coals, nagrywając remix jednego ze swoich hitów. Projekt powstał dzięki… TikTokowi. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Złote […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →