kadr z klipu do utworu „Czas Demona”

Mr. Polska ogłasza „Czas Demona”

Obserwuj nas na instagramie:

Mr. Polska prezentuje swój najnowszy singiel zatytułowany Czas Demona wyprodukowany przez Abela de Jonga i LA$$Ę.

To jego czas

Czujecie nadchodzące lato? Słońce, plaże, drinki i letnie hity. W związku z tym ostatnim powraca także on, Mr. Polska. Raper, którego Złote tarasy były jednym z największych hitów minionych wakacji, spróbuje po raz kolejny zawładnąć naszymi głośnikami i rozgłośniami radiowymi. Pierwszą próbę przypuszcza z singlem Czas Demona, wyprodukowanym przez Abela de Jonga i LA$$Ę. Czy mu się to uda? Przekonamy się w nadchodzących miesiącach. Jedno jest pewne – tego lata usłyszymy dużo nowości od Mr. Polski.

Mr. Polska – Czas Demona (prod. LA$$A, Abel de Jong)

Mr. Polska na Mazury Hip-Hop Festiwal 2023 w Giżycku

Lato to zawsze bardzo pracowity czas dla Mr. Polski, który gra mnóstwo plenerowych koncertów. Raper ruszy w Polskę promować materiał z ostatniego albumu zatytułowanego Make Money & Crash Cars. Raper wystąpi między innymi podczas Mazury Hip Hop Festiwal, który odbędzie się między 13 a 15 lipca w Giżycku w twierdzy Boyen. Oprócz reprezentanta Bydgoszczy wystąpią tam Bedoes, Kuban, Żabson, Kukon, Szpaku, Malik Montana, ReTo, Kabe X Miszel, Gibbs, Young Multi, Avi, Chivas, White Widow, Kaz Bałagane, Qmple, Vkie, Louis Villain i Opał, a to nie koniec ogłoszeń.

Bilety na to wydarzenie są dostępne do kupienia na stronie biletomat.pl. Pamiętajcie, że na biletomat.pl można również skorzystać z płatności PayPo, dzięki której macie aż 30 dni na zapłatę – i to bez dodatkowych kosztów. 

Mr. Polska prezentuje swój najnowszy singiel zatytułowany Czas Demona wyprodukowany przez Abela de Jonga i LA$$Ę. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins To jego czas Czujecie nadchodzące lato? Słońce, plaże, […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →