Gotowi na rewolucję? Bedoes oficjalnie zapowiada nowy album – „Rewolucja Romantyczna”


19 listopada 2020

Podziel się newsem:

Bedoes w końcu zaprezentował nam pierwszy singiel z nadchodzącego albumu. Jest szczerze, poważnie, bez żadnych półśrodków. Rewolucja Romantyczna nadchodzi.

Reklama

Kim jesteś? Rewolucjonistą…

Tak właśnie brzmiała odpowiedź na pytanie, które widniało na stronie rewolucjaromantyczna.pl. Po wpisaniu odpowiedzi naszym oczom ukazywały się kadry z teledysku do nowego singla bydgoskiego rapera i zegar odliczający minuty do jego premiery. Obrazek zapowiada długowyczekiwany album pod tytułem Rewolucja Romantyczna. Natomiast sam numer, którego premiera odbyła się wczoraj, być może będzie jednym z ważniejszych utworów tego roku.

Borys w pierwszym singlu poruszył bowiem praktycznie wszystkie problemy społeczne, które obecnie trawią polskie społeczeństwo. Nie jest to także zwykły protest song, których ostatnio jest coraz więcej. To numer, w którym Bedoes obnaża się przed słuchaczem ze swoich słabości i poglądów, nie pierwszy raz zresztą.

Ponadto, Borys jest w tym wszystkim bardzo bezpośredni i być może wielu słuchaczy zarzuci mu, że wersy są trywialne i brakuje w nich wielokrotnych rymów i innych lirycznych fajerwerków. Jednakże wydaje mi się, że w tego typu utworze są one po prostu zbędne. Czasem najprostszy przekaz jest najbardziej trafiony.

Bedoes & Lanek – Rewolucja Romantyczna

W odbiorze całego utworu na pewno pomaga świetny bit autorstwa Lanka, z którym to Bedoes po raz kolejny tworzy cały album. Muszę przyznać, że momentami produkcja Lanka kojarzyła mi się z bitami, które usłyszeć mogliśmy chociażby na Yeezusie Kanye Westa.

Co ciekawe, Lanek był także odpowiedzialny za reżyserię teledysku. Natomiast sam numer bardzo szybko wbił się na pierwsze miejsce karty Na Czasie, a także do TOP 3 najczęściej sprawdzanych tekstów na Geniusie.

Vive la révolution

Rewolucja Romantyczna Bedoesa i Lanka nadchodzi. Limitowany preorder albumu możecie zamówić poprzez stronę, na której wcześniej widniały kadry z nowego klipu, bądź ze strony sbmstore.pl. Oprócz standardowego wydawnictwa, dostępna jest także jego rozszerzona wersja, a także tajemniczy box.

Bedoes
Bedoes & Lanek – Rewolucja Romantyczna – okładka albumu

Premiera Rewolucji zapowiedziana jest na 15 stycznia 2021 roku.

Bedoes w końcu zaprezentował nam pierwszy singiel z nadchodzącego albumu. Jest szczerze, poważnie, bez żadnych półśrodków. Rewolucja Romantyczna nadchodzi. Kim jesteś? Rewolucjonistą… Tak właśnie brzmiała odpowiedź na pytanie, które widniało na stronie rewolucjaromantyczna.pl. Po wpisaniu odpowiedzi naszym oczom ukazywały się kadry z teledysku do nowego singla bydgoskiego rapera i zegar odliczający minuty do jego premiery. […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.