Znamy kolejnych artystów, którzy wystąpią na Open’erze w 2021 roku


09 października 2020

Podziel się newsem:

W dzisiejszym ogłoszeniu Open’er Festival 2021, line-up zasilili przedstawiciele polskiej, kanadyjskiej i brytyjskiej sceny. Sprawdźcie szczegóły.

Do tej pory wszystkie ogłoszenia przyszłorocznego Open’era były potwierdzeniem artystów, którzy mieli wystąpić w Gdyni w tym roku . Są to: Kendrick Lamar, Twenty One Pilots, A$AP Rocky, Martin Garrix, The Chemical Brothers, The Killers, Anderson .Paak, FKA Twigs, Michael Kiwanuka, Playboi Carti, Rüfüs Du Sol, Seasick Steve, Thom Yorke, YUNGBLUD oraz schafter.

Dzisiejszy rzut to natomiast zupełnie nowe nazwiska. Sprawdźcie, kogo jeszcze usłyszymy na Kosakowie w 2021 roku.

Artur Rojek na Open’er Festival 2021

Polskim akcentem w dzisiejszym ogłoszeniu jest jeden z najważniejszych artystów na rodzimej scenie ostatnich 25 lat – Artur Rojek. Swoją działalność muzyczną rozpoczynał od grania w zespołach Myslowitz i Lenny Valentino. W 2014 roku ukazała się jego pierwsza solowa płyta – Składam się z ciągłych powtórzeń. Na kolejne wydawnictwo musieliśmy czekać aż 6 lat, ale już jest – Kundel miał swoją premierę 13 marca 2020. Artur Rojek wystąpi na Open’erze 3 lipca.

Artur Rojek – Bez końca

BadBadNotGood na Open’er Festival 2021

BadBadNotGood to kanadyjska formacja, która w swojej twórczości łączy muzykalność jazzu z hip-hopową produkcją. Muzycy są najbardziej znani ze swoich interpretacji utworów hip hopowych i współpracy z artystami takimi jak Tyler, The Creator, Daniel Caesar, Mick Jenkins, Kendrick Lamar czy Ghostface Killah. Ich ostatni album- IV, ukazał się w 2016 roku. Zespół wystąpi na Alter Stage 1 lipca.

BadBadNotGood – In Your Eyes

Destroyer na Open’er Festival 2021

Destroyer to kanadyjski zespół rockowy z Vancouver, działający od 25 lat pod przewodnictwem wokalisty i autora tekstów Dana Bejara. Utwory grupy charakteryzują się abstrakcyjnymi, poetyckimi tekstami i specyficznymi wokalami. Dyskografia zespołu czerpie z różnorodnych muzycznych wpływów, czego efektem są albumy, które wyraźnie różnią się od siebie. Na początku tego roku ukazał się ich najnowszy album Have We Met. Destroyer wystąpi na Alter Stage 1 lipca.

Destroyer – Cue Synthesizer

Porridge Radio na Open’er Festival 2021

Porridge Radio to z kolei brytyjski zespół indie rockowy który powstał w 2015 roku. Na jego czele stoi wokalistka, autorka tekstów i gitarzystka Dana Margolin. Pozostali członkowie to klawiszowiec Georgie Stott, basista Maddie Ryall i perkusista Sam Yardley. The Guardian umieścił ich wśród 40 najlepszych nowych artystów 2018 roku i określił ich muzykę jako „slacker indie”. 13 marca 2020 roku wydali swój najnowszy, drugi album – Every Bad. Na żywo usłyszymy ich 1 lipca na Alter Stage.

Porridge Radio – Sweet

FLOHIO na Open’er Festival 2021

FLOHIO artystka z Londynu, która miesza brytyjski rap z szeroko pojętą elektroniką. Pierwszy wzrost jej popularności nastąpił po występie w projekcie COLORS z kawałkiem Bands. Na swoim koncie ma współprace z takimi twórcami jak Modeselektor czy The Streets. Na 2020 rok zaplanowana jest premeira mixtape’u od FLOHIO – Unveiled. będzie jej największym dotychczasowym projektem, zarówno pod względem długości i brzmienia, jak i nazwisk, które pojawią się na wydawnictwie. Na Open’erze wystąpi 2 lipca i usłyszymy ją na Alter Stage.

Flohio – Bands

W dzisiejszym ogłoszeniu Open’er Festival 2021, line-up zasilili przedstawiciele polskiej, kanadyjskiej i brytyjskiej sceny. Sprawdźcie szczegóły. Do tej pory wszystkie ogłoszenia przyszłorocznego Open’era były potwierdzeniem artystów, którzy mieli wystąpić w Gdyni w tym roku . Są to: Kendrick Lamar, Twenty One Pilots, A$AP Rocky, Martin Garrix, The Chemical Brothers, The Killers, Anderson .Paak, FKA Twigs, […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.