YUNGBLUD zapowiada premierę nowego albumu


21 września 2020

Podziel się newsem:

YUNGBLUD zapowiada drugi album studyjny. Krążek zatytułowany Weird! ukaże się w listopadzie, a już teraz możemy posłuchać pierwszego singla – god save me, but don’t drown me out.

YUNGBLUD nie każe swoim fanom długo czekać na nowości. Po wydaniu debiutanckiego albumu 21st Century Liability w 2018 roku i EPce hope for the underrated youth wydanej rok później, artysta zapowiada kolejne wydawnictwo.

Sprawdźcie także: Bring Me The Horizon i YUNGBLUD łączą siły w nowym singlu Obey

YUNGBLUD zapowiada nowy album – Weird!

Płyta zatytułowana Weird! ukaże się już 13 listopada i znajdzie się na niej 12 premierowych utworów. Wśród producentów, z którymi YUNGBLUD pracował nad nowym materiałem, znaleźli się Chris Greatti (Poppy, Grimes), Zakk Cervini (Bishop Briggs, Machine Gun Kelly) oraz Matt Schwartz (Cold War Kids, Bullet For My Valentine, Massive Attack).

23-letni Dominic Harrison, bo tak naprawdę nazywa się artysta, tak zapowiada nadchodzący album:

To historia o dojrzewaniu, samoakceptacji i uwolnieniu się od ograniczeń związanych z płcią i gender. To także opowieść o narkotykach, złamanych sercach i wszystkich innych wybojach, jakie natrafiamy na swojej życiowej drodze.

Muzyk dodaje także, że Weird! jest jak odcinek kultowego serialu Skins, w formie albumu muzycznego.

Mam nadzieję, że to wydawnictwo uświadomi ludziom, że to w porządku, gdy czujemy się czasami nie na miejscu, zbyt pokręceni, zbyt dziwni. To życie jest dziwne – ale właśnie to jest w nim takie piękne. Dlatego nie próbujcie nigdy być nikim innym. Żyjcie swoim życiem!

Zobaczcie, jak prezentuje się okładka oraz tracklista albumu.

YUNGBLUD Weird! okładka albumu
YUNGBLUD – Weird! – okładka albumu

Tracklista

 1. teresa
 2. cotton candy
 3. strawberry lipstick
 4. mars
 5. superdeadfriends
 6. love song
 7. god save me, but don’t drown me out
 8. ice cream man
 9. weird!
 10. charity
 11. it’s quiet in beverly hills
 12. the freak show

god save me, but don’t drown me out – YUNGBLUD udostępnia pierwszy singiel z nadchodzącego albumu

W sieci jest już dostępny pierwszy singiel zapowiadający wydawnictwo. Utwór god save me, but don’t drown me out rozpoczyna się jak nowoczesna forma modlitwy przed zaśnięciem z przesłaniem dla fanów. Niepokojące gitary w tle dobrze oddają wszechobecną presję, z jaką musi mierzyć się pokolenie artysty. YUNGBLUD stworzył hymn wszystkich młodych osób dążących do uporządkowania swojego wnętrza. Posłuchajcie:


Oprócz nowego albumy, w listopadzie ukaże się także druga część komiksu autorstwa artysty. The Twisted Tales Of The Ritalin Club 2: Weird Times at Quarry Bank University to kontynuacja przygód YUNGBLUD’a oraz jego przyjaciół obdarzonych super mocami: Harmony, Scout, Zombie Joshua, Em i Encore.

YUNGBLUD
The Twisted Tales Of The Ritalin Club 2: Weird Times at Quarry Bank University

YUNGBLUD zapowiada drugi album studyjny. Krążek zatytułowany Weird! ukaże się w listopadzie, a już teraz możemy posłuchać pierwszego singla – god save me, but don’t drown me out. YUNGBLUD nie każe swoim fanom długo czekać na nowości. Po wydaniu debiutanckiego albumu 21st Century Liability w 2018 roku i EPce hope for the underrated youth wydanej […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →