Nowy mixtape The Streets -„None Of Us Are Getting Out Of This Life Alive” już dostępny

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Nowe wydawnictwo od The Streets już jest. Posłuchajcie mixtape'u None Of Us Are Getting Out Of This Life Alive!

The Streets powracają i udowadniają, że są w formie

Mike Skinner i spółka powracają! Po dziewięciu latach wydawniczej przerwy, trwającej od ostatniego albumu Computers and Blues, jeden z ważniejszych projektów z pogranicza muzyki elektronicznej i hip-hopowej prezentuje swój nowy mixtape.

The Streets

Nowy mixtape The Streets – None Of Us Are Getting Out Of This Life Alive już jest!

Na None Of Us Are Getting Out Of This Life Alive składa się 12 nowych kawałków, w których słyszymy takich gości, jak Ms Banks, Idles, Jesse James Solomon, Eliza, Dabz On The Map, Chris Lorenzo, Kasien, Oscar #Wordlpeace, Hak Baker, Rob Harvey czy Jimothy Lacoste.

Brytyjska grupa narobiła swoim fanom niezłego smaka pierwszymi singlami, pochodzącymi z None Of Us Are Getting Out Of This Life Alive, wśród których znalazły się Call My Phone Thinking I’m Doing Nothing Better z Tame Impala oraz I Wish You Loved You As Much As You Love Him z Greentea Peng oraz Donae’o – oba całkowicie inne.

Co zatem ostatecznie prezentuje nowy mixtape The Streets? Coś dla siebie znajdą tutaj zarówno fani klasycznego hip-hopu, jak i Ci, którzy wolą bardziej nowatorskie i współczesne rozwiązania oraz soczyste, elektroniczne bity, które momentami porywają do tańca. Sprawdźcie!

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 - 500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.