The Streets zagra na Tauron Nowa Muzyka Katowice 2020


12 lutego 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Line-up tegorocznej edycji festiwalu Tauron Nowa Muzyka rośnie w siłę. The Streets właśnie został ogłoszony kolejnym headlinerem katowickiego festiwalu.

Tauron Nowa Muzyka Katowice – festiwal w samym sercu Śląska

Tauron Nowa Muzyka Katowice jest zaliczany do grona najbardziej cenionych festiwali muzycznych w Polsce, a nawet w Europie. Co roku line-up katowickiego festiwalu po brzegi wypełniony jest gwiazdami ze światowego podwórka, ale także tymi mniej znanymi artystami. Ponadto, kolejną z zalet jest lokalizacja całego wydarzenia – w samym sercu Śląska.

The Streets na Tauron Nowa Muzyka Katowice 2020

the streets na tauron nowa muzyka katowice 2020

The Streets zaliczany jest jako jeden z najważniejszych symboli dla brytyjskiej muzyki miejskiej XXI wieku. Mike Skinner, bo to on stoi za tym projektem, to brytyjski raper, DJ, pisarz oraz aktor – generalnie, człowiek-orkiestra. W swojej karierze muzycznej wydał 5 studyjnych albumów, które sprzedały się łącznie w ponad 5 milionach egzemplarzy. Przez wielu uważany jest za pioniera gatunku UK garage, a także grime’u.

The Streets – Blinded By The Lights

The Streets powraca po wieloletniej przerwie

W 2011 roku fani twórczości Skinnera musieli przyjąć ciężki cios, bowiem ten zawiesił działalność muzyczną. Na szczęście, po wieloletniej przerwie The Streets powróciło na ulice i głośniki. Od 2017 roku w sieci pojawiło się w sumie 5 singli, natomiast ostatnim albumem w dyskografii Skinnera jest Computers and Blues wydane w 2011 roku.

The Streets feat. Chip & Grim Sickers – Call Me In The Morning

The Streets – nowy album w przyszłym roku oraz premiera filmu fabularnego

W przyszłym roku na półki sklepowe w końcu ma trafić nowy album pod tytułem The Darker The Shadow, The Brighter The Light. Na ten moment nie znamy szczegółów dotyczących dokładnej premiery tego projektu. Jednak jesteśmy pewni, że podczas tegorocznego Tauron Nowa Muzyka w Katowicach Skinner zagra kilka utworów z nadchodzącego materiału. Nie powinno zabraknąć także najważniejszych hitów w dyskografii The Streets.

To jednak jeszcze nie koniec dobrych informacji dla fanów The Streets, ponieważ wraz z płytą, raper planuje premierę swojego filmu fabularnego pod tym samym tytułem, co krążek.

Tauron Nowa Muzyka Katowice 2020 – data, miejsce, bilety

Tegoroczna edycja festiwalu Tauron Nowa Muzyka odbędzie się w dniach od 11, do 13 czerwca. Na ten moment zapowiedzianych jest łącznie aż 23 wykonawców, którzy w połowie czerwca przyjadą do Katowic. Organizatorzy festiwalu zapewniają jednak, że to jeszcze nie koniec ogłoszeń.

Jeżeli wybieracie się na ten festiwal do Katowic, to możecie zaopatrzyć się w karnety trzy- oraz dwudniowe. Ceny wejściówek wahają się od 239 zł, do 379 złotych, w zależności od tego, który rodzaj karnetu wybierzecie. Oczywiście jednodniowe bilety również są dostępne.

Line-up tegorocznej edycji festiwalu Tauron Nowa Muzyka rośnie w siłę. The Streets właśnie został ogłoszony kolejnym headlinerem katowickiego festiwalu. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Tauron Nowa […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →